28th، جولای 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید علیرضا پلارک

باید بکوشیم تا خود را محبوب خداوند قرار دهیم.

زمان انتشار: 28th, جولای 2023 ساعت 12:00 ق.ظ | کد خبر: 95696

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه شهید علیرضا پلارک

خداوند سبحان را شکر و سپاس می‌گویم که او خدای من است و بنده، بنده او. خدای را شکر که من در این مکان و این زمان قرار دارم. خدا را شکر که پدر و مادرم مسلمان و مؤمن به انقلاب هستند و خدا را شکر و سپاس به خاطر جمیع نعمتهایی که به ما عطا فرموده است. بخصوص نعمتهای بزرگی چون رهبر معظم الشأن انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی.

با سلام و درود به امام عصر حضرت مهدی(عج) و نائب بر حقش امام خمینی و با سلام و درود فراوان به پدر بزرگواری که خود در جبهه حضور داشتند و شیفته امام و انقلاب هستند و مادر عزیزو مهربانی که آرزویش این بود واز دل بارها می‌شنیدم که می‌فرمود ای کاش چندین پسر داشتم که همیشه حداقل یکی از آنان در جبهه باشند.

به شما توصیه می‌کنم که اگر خداوند این رحمت و عنایت را نصیبمان کرد و کشته در راهش شدیم راه صبر را پیشه گیرید. شهادتی که خالصانه آنان را به سوی معبود می‌برد آه که چقدر زیباست آن لحظه شهادت باید بکوشیم تا خود را محبوب خداوند قرار دهیم و آنگونه باشیم که او می‌خواهد که در این صورت است که به کمال حقیقی که قرب به خداوند متعال است رسیده‌ایم.

اما پیامی نیز به دوستان طلبه‌ام، این سربازان امام زمان دارم و آن این است که برادران و طلاب محترم اولاَ بدانید که در چه محلی پا گذاشته‌اید در محلی که انسانهای بزرگ و حافظان اسلام تربیت شده‌اند. بزرگانی چون مرحوم شیخ مرتضی انصاری، مرحوم بحرالعلوم و رهبر عظیم الشان انقلاب حضرت امام خمینی که خداوند ایشان را تا ظهور امام زمان(عج) برای انقلاب حفظ نماید.

برادران مطالعه کنید و زندگی این افراد که چگونه شد که به این مقامهای بزرگ الهی رسیدند. به شما توصیه می‌کنم که یک لحظه از خط امام است دور نشوید که هر کس تا حالا در مقابل امام ایستاده هلاک شده است.

درود بر خداوند یکتا که ما را جان داد تا این جان را فدای امام حسین (ع)بنماییم.

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول