13th، جولای 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 13th, جولای 2023 ساعت 1:27 ب.ظ | کد خبر: 95571

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حضور باشکوه مردم ولایتمدار و متدین شهرستان دزفول در راهپیمایی حمایت از عفاف و حجاب در روز ۲۱ تیرماه سالروز حمله به مسجد گوهرشاد و کشتار مردم به دست عوامل رضاخان نشان از پایبندی به آرمانهای انقلاب اسلامی و شهدا دارد.

مردم شهرستان دزفول همزمان با سراسر کشور در روز عفاف و حجاب و در گرمای حدود ۵۰ درجه همراه با فرزندان خردسال خود در صحنه حاضر شدند و نفرت و انزجار خود را از بی حیایی و بی حجابی افرادی که گاه فریب خورده دشمن هستند، فریاد زدند.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول از حضور باشکوه مردم غیور و متدین و ولایی دزفول در این گرمای شدید، که بار دیگر بصیرت و مسئولیت پذیری خود را به رخ دشمن کشیدند قدرشناسی و تقدیر کرد.

امام جمعه دزفول گفت: مردان غیرتمندی که نسبت به ناموس خود تعصب می‌ورزند و زنان و دختران و پاکدامن و عفیفه و محجبه‌ای که به پاکی جامعه تعصب می‌ورزند و خانواده‌هایی اصیل و ارزشمند که فقط حرمت و ارزش اسلامی خانواده را مد نظر دارند در این حضور مشهود بودند که بسیار ارزشمند است.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی مهمترین رکن خانواده را زن و مادر دانست و افزود: امروز دشمن در جنگ شناختی در حوزه فرهنگ، سبک زندگی و بویژه خانواده را مورد هجوم قرار داده و با برنامه حساب شده عفاف و حجاب را که برای زن مسلمان سپر است هدف قرار داده است.

وی بهترین و اثرگذارترین ابزار دشمن را رسانه و فضای مجازی عنوان کرد و اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در دیدار مبلغین فرمودند باید پشت صحنه تبلیغات و مبانی فکری دشمن را شناخت و به مواضع فکری دشمن تهاجم کرد.

امام جمعه دزفول با اشاره به تاکتیک دشمن گفت: دشمن با انبوه شبهه در ذهن جوانان ما سعی دارد آنها را از حقایق دور نگه دارد و با بمباران اطلاعاتی موجب سردرگمی مخاطب شود تا نتواند حق را از باطل تشخیص دهد.

امام جمعه دزفول افزود: در جنگ شناختی باید نسبت به دشمن شناخت کامل داشت تا بتوان در مقابل او دفاع لازم را انجام داد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: پایه و قوام نظام ما ایمان مردم و عفاف و حجاب یکی از ارکان ایمان است، به همین دلیل دشمن روی مسئله عفاف و حجابق متمرکز شده است؛ این مطالبه گری که امروز با شکوه فراوان برگزار شد در راستای منویات مقام عظمای ولایت است.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول گفت: مقام معظم رهبری در دیدار مسئولین نسبت به قضیه بی حجابی فرمودند در این خصوص نباید کوتاه آمد، باید برخورد جدی صورت گیرد و اینکه باید زشت انگاری بی حجابی در جامعه فرهنگ شود.

امام جمعه دزفول استراتژی دشمن را استحاله فرهنگی دانست و خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال قبح زدایی و در پی آن استحاله فرهنگی است.

امام جمعه دزفول با طرح سؤال از مسئولین امر که آیا بیماری بی حیایی و بی عفتی و بی غیرتی کمتر از کروناست؟ حال که کمتر آن نیست، پس ستاد آن و برنامه ریزی برای مقابله با آن کجاست؟ گفت: این مطالبه و سؤال مردم است، حکم و قاعده شرعی آن کاملا روشن است، چرا به حکم خدا عمل نمی‌شود؟ امروز باید به وظیفه عمل کرد که فردا دیر است.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: امروز مردم با حضور خود سنگ تمام گذاشتند، مسئولین نیز که با پشتوانه مردم به منصب رسیده‌اند باید به عهد خود که با خدا و با ایمان مردم و رهبری داشته‌اند وفا کنند، عزت با مجاهدت و جهاد در راه خدا و تلاش خالصانه به دست می‌آید نه با تنبلی.