26th، می 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
به مناسبت گرامیداشت 4 خرداد روز مقاومت و پایداری

امام جمعه دزفول: مسئولین کشوری و استانی و شهرستانی به شهر میانرود آمده‌اند و پیام این حضور این است که مسئولین خدمتگزار مردم هستند.

کلنگ ساخت ۸ فضای آموزشی خیرساز در شهرستان دزفول به زمین زده شد.

زمان انتشار: 26th, می 2023 ساعت 12:39 ب.ظ | کد خبر: 95263

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آیین کلنگ زنی ۸ فضای آموزشی خیرساز در شهرستان دزفول همزمان با روز ملی مقاومت و پایداری روز دزفول با حضور معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش، رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مسئولین استانی و شهرستان در شهر میانرود دزفول برگزار شد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در این مراسم ضمن تبریک دهه کرامت، سوم خرداد روز حماسی فتح و ظفر و پیروزی، آزادسازی خرمشهر و چهارم خرداد روز ملی مقاومت و پایداری روز دزفول را گرامی داشت.

امام جمعه دزفول گفت: به مناسبت ۴ خرداد در شهرستان دزفول ۸ پروژه کلنگ زنی در نقاط محروم و کم برخوردار شهرستان صورت گرفته که ۲ پروژه در شهر میانرود قرار دارند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: به مشکلات شهر میانرود آگاه هستیم ولی بنا به فرمایش حضرت آقا باید به مردم امید داد و علاوه بر کمبودها کارهای انجام شده را نیز بیان کرد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی افزود: مسئولین کشوری و استانی و شهرستانی به شهر میانرود آمده‌اند و پیام این حضور این است که مسئولین خدمتگزار مردم هستند.

وی اظهار داشت: شهدا و علمایی چون آیت الله قاضی(ره) هیچ توقعی از نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب نداشتند، تمام سرمایه خود را برای نظام و انقلاب و  امنیت و آسایش کشور فدا کردند و به دلیل اخلاص آنها مملکت حفظ شده است.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: باید برای انقلاب کم هزینه باشیم و زیاد خدمت کنیم.