21st، می 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در برنامه زنده رادیویی رادیو شهری دزفول در آستانه دهه کرامت و چهارم خرداد

امام جمعه دزفول: امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) دو سرمایه بسیار گرانبها برای کشور هستند باید قدر این سرمایه‌ها را بدانیم.

باید مردم نتیجه مقاومت را به خوبی مشاهده کنند.

زمان انتشار: 21st, می 2023 ساعت 11:30 ق.ظ | کد خبر: 95260

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در برنامه زنده رادیویی رادیو شهری دزفول در آستانه دهه کرامت ضمن تبریک این دهه نورانی و خجسته و میلاد کریمه اهل بیت و بویژه تبریک روز دختر به تمام دختران سرزمین ایران گفت: در سیره علما، به حضرت معصومه‌(س) عنایت ویژه دارند و از کرامات ایشان فراوان سخن گفته شده است.

امام جمعه دزفول افزود: امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) دو سرمایه بسیار گرانبها برای کشور هستند باید قدر این سرمایه‌ها را بدانیم.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی اظهار داشت: اگر در کارهای اخلاقی و تربیتی در خانواده معرفت یافته و به آنها توجه کنیم بسیاری از مشکلات اجتماعی و فرهنگی جامعه حل خواهد شد.

وی تصریح کرد: دشمن جوانان و زنان و از همه مهمتر دختران را هدف قرار داده است چراکه دختر امروز مادر فرداست که مرد را تربیت می‌کند.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه زن و دختر در اسلام و مکتب اهل بیت بسیار مورد تکریم است گفت: باید دختران را تکریم کرد و به آنها شخصیت داد و به استعدادهایی که خداوند در نهادشان قرار داده است توجه کرد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: تا زمانی که محبت اهل بیت در قلب مردم و جوانان جای دارد از نقشه‌های دشمنان نمی‌ترسیم در عین حال که باید هوشیار و بیدار باشیم.

حجه‌‌الاسلام والمسلمین قاضی در خصوص چهارم خرداد و افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌ها به همین مناسبت گفت: همانطور که مردم در شهر مقاومت کردند باید بتوانیم چهارم خرداد را به عرصه‌ای تبدیل کنیم که اجر این مقاومت پیشرفت شهر و خدمت به مردم باشد و مردم نتیجه مقاومت را به خوبی لمس و مشاهده کنند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: مسئولین باید قدر مردم را بدا نند و برای خدمت شبانه روزی به مردم تلاش کنند چون فرصت خدمت فرصت بسیار ارزشمند و بزرگی است.