25th، می 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در آیین گرامیداشت روز ملی چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری، روز دزفول

امام جمعه دزفول: ۴ خرداد فرصت مغتنمی برای بازخوانی و بازنگری مؤلفه مقاومت و پایداری است./باید الگوی مقاومت و پایداری را بروزرسانی کنیم تا نقشه راه شود.

رمز موفقیت و پیروزی، جهاد تبیین و روایتگری صحیح و حقیقی است.

زمان انتشار: 25th, می 2023 ساعت 2:21 ب.ظ | کد خبر: 95232

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آیین باشکوه گرامیداشت چهارم خرداد رزو ملی مقا مت و پایداری روز دزفول با حضور فرمانده کل  ارتش جمهوری اسلامی سرلشکر موسوی، مسئولین لشکری و کشوری، امرای نیروهای مسلح، ایثارگران و جانبازان و رزمندگان و روحانیت در حسینیه ثارالله دزفول برگزار شد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی چهارم خرداد را یادآور حماسه‌ها و پایمردی‌ها و ایثارگری مردمی دانست که با صبر و استقامت ثابت کردند آنچه بر تجهیزات نظامی برتری دارد ایمان راسخ و صبر و استقامت است.

امام جمعه دزفول مردم دزفول را تربیت شده علما و پرورش یافته مکتب تاسوعا و عاشورای حسینی دانست و گفت: همه مردم در مقابل ظلم و اشغالگری می‌ایستند چون فطرت انسانها ضد ظلم و ستم و تجاوز است ولی به فعلیت رسیدن و شکوفا شدن این استعداد در مردم دزفول که نگین و مدال افتخاری شد را می‌توان در شخصیت آیت الله قاضی یافت که این پیر مجاهد ثابت قدم و استوار در دزفول ماند.

وی افزود: ۴ خرداد فرصت مغتنمی برای بازخوانی و بازنگری مؤلفه مقاومت و پایداری است.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول اظهار داشت: مردم دزفول هزینه سنگینی برای مقاومت و پایداری دادند ولی تمام قامت ایستادند؛ جوانان را روانه جبهه می‌کردند و زنان پشت جبهه تدارک می‌دیدند و جبهه‌ها را پشتیبانی می‌کردند؛ زیر موشکباران، دزفول قهرمان پایگاهی برای پشتیبانی جبهه بود.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: نمازجمعه‌های آیت الله قاضی حماسی و باشکوه با حضور رزمندگان برگزار می‌شد و حتی زیر موشکباران نیز تعطیل نمی‌شد، نماز شکر به درخواست شهید صیاد شیرازی نیز بسیار باشکوه برگزار شد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی افزود: آیت الله قاضی به پیروی از امام راحل در استقبال از رزمندگان دست یکایک رزمندگان را بوسید.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: روایتگری دفاع مقدس نباید فراموش و یا حتی کمرنگ شود.

وی تصریح کرد: در جنگ نظامی با دست خالی و با اخلاص توانستیم ماشین عظیم جنگی را متوقف کنیم که در جنگ نرم و جنگ ترکیبی جای این اخلاص‌ها خالی است.

امام جمعه دزفول گفت: باید الگوی مقاومت و پایداری را بروزرسانی کنیم تا نقشه راه شود.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی نتیجه فتح خرمشهر را ایستادگی و مقاومت و ایثار و فداکاری دانست و تأکید کرد: رمز موفقیت و پیروزی، جهاد تبیین و روایتگری صحیح و حقیقی است.