25th، می 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت گرامیداشت 3 و 4 خرداد

امام جمعه دزفول: مردم دزفول هزینه پایداری را با تقدیم ۲۶۰۰ شهید پرداخت کردند، و سربلندی و عزت و افتخار امروز به خاطر استقامت و پایداری می‌باشد.

امروز نیروهای مسلح مقتدرانه ایستاده‌اند.

زمان انتشار: 25th, می 2023 ساعت 1:06 ب.ظ | کد خبر: 95226

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت ۳ خرداد فتح خرمشهر و ۴ خرداد روز ملی پایداری و مقاومت روز دزفول به میزبانی تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول با حضور سلحشورانه و حماسی نیروهای مسلح برگزار شد.

امام جمعه دزفول ضمن تبریک دهه نورانی و معنوی کرامت گفت: سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر روز بزرگی برای ملت ایران است که با دست الهی که نیروهای مسلح در این پیروزی بزرگ و فتح ظفرمند دست الهی شدند و ایمان نیروهای مسلح و نیروهای مردمی وعده الهی تحقق یافت و خرمشهر در عملیات بیت المقدس آزاد شد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی افزود: ۳ خرداد قله و اوجی در عظمت دفاع مقدس بود، باید بر شهدای خرمشهر درود فرستاد و یادشان را گرامی داشت.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: ملت بزرگ ایران، مردم قهرمان استان خوزستان و مردم دزفول قهرمان تمام قامت در مقابل دشمن ایستادند؛ زن و مرد و پیر و جوان ایستادگی و پایداری کردند.

وی افزود: هر چه دشمن تلاش کرد و روی شهر آتش ریخت و مظلومانه زن و مرد و کودک دزفول را به شهادت رساند تا شهر خالی از سکنه شود و بتواند آن را به تصرف درآورد ولی مردم ایستادند و دشمن آرزوی خود را به گور برد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: مردان مرد و شیرزنانی وجود دارد که پای نظام و ولایت و راه شهدا ایستاده‌اند.

امام جمعه دزفول یادآور شد: مرحوم آیت الله قاضی آن پیرمرد بسیجی دلاور با کهولت سن و ضعف جسمانی و مردم پشت سر او در شهر ایستادند و اجازه ندادند شهر از سکنه خالی شود و دزفول بعنوان گلوگاه استراتژیک منطقه به تصرف دشمن درآید.

وی افزود: نمازجمعه‌های باشکوهی که در دوران دفاع مقدس با امامت آیت الله قاضی با رزمندگانی که حضور داشتند پیامی برای دشمن داشت که ما ایستاده‌ایم.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی گفت: مردم دزفول هزینه پایداری را با تقدیم ۲۶۰۰ شهید پرداخت کردند، در این جنگ نابرابر ۱۹ هزار واحد مسکونی و تجاری و اداری و مسجد تخریب شد ولی مردم ماندند و استقامت کردند و سربلندی و عزت و افتخار امروز به خاطر استقامت و پایداری می‌باشد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: امروز نیروهای مسلح مقتدرانه ایستاده‌اند و اقتدار منطقه به خاطر اقتدار نیروهای مسلح است.