25th، می 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 25th, می 2023 ساعت 11:49 ق.ظ | کد خبر: 95219

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جمعی از خادمان و خادمیاران حرم رضوی با در دست داشتن پرچم متبرک حرم علی بن موسی الرضا علیه السلام در دهه کرامت با امام جمعه دزفول و جمعی از مسئولین فرهنگی شهرستان در نهاد امامت جمعه دزفول دیدار کردند.

خادمان حرم رضوی هر ساله در دهه کرامت با سفر به شهرهایی از استان خوزستان ازجمله شهرستان دزفول، عطر رضوی را در دیار مقاومت به مشام عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت و امام رئوف می‌رسانند و روح و جانشان را می‌نوازند.

در این مراسم معنوی که با مولودی خوانی و ذکر فضایل امام رضا(ع) مزین شده بود همگی بر پرچم آستان مقدس حرم امام رئوف بوسه زدند و صورت و چشمان خود را متبرک نمودند.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا علیه السلام، به سفیران و خادمین امام رضا(ع) خوش آمد گفت و افزود: ایام خجسته دهه کرامت با روزهای حماسه آفرین سوم خرداد روز فتح و ظفر خرمشهر و چهارم خرداد روز ملی مقاومت و پایداری روز دزفول مقارن شده است که باید آن را به فال نیک گرفت.

امام جمعه دزفول اظهار داشت: باید گرامی بداریم یاد و خاطره شهدایی را که در آزادسازی خرمشهر خون پاکشان به زمین ریخت و همچنین ایثارگری و مقاومت مردم دزفول که در زیر موشکباران و بمباران دشمن ایستادند و شهر را ترک نکردند و در مقابل دشمن ایستادگی کردند و داغ اینکه شهر از سکنه خالی شود را بر دل دشمن گذاشتند.

وی تصریح کرد: امروز به جهت ایثارگری‌ها و مقاومت‌ها، شاهد اقتدار و سرافرازی ملت بزرگ ایران هستیم و به برکت خون شهدا خداوند به ما عزت داده است.

امام جمعه دزفول افزود: کشور ما مزین به آستان قدس رضوی و همچنین کریمه اهل بیت علیهماالسلام است که از نعم الهی هستند و امید است که شاکر این نعم الهی باشیم.