6th، می 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول

امام جمعه دزفول: باید مانع جولان دادن دشمن در جامعه باشیم تا انقلاب و نظام و ارزشها که با خون شهدای گرانقدر آبیاری شده است دچار تهدید جدی نشود.

باید با جدیت و همت با بی حجابی و ناهنجاریهای جامعه برخورد کرد.

زمان انتشار: 6th, می 2023 ساعت 12:38 ب.ظ | کد خبر: 95059

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از  منکر شهرستان دزفول ضمن تجلیل از شهید حمیدرضا الداغی گفت: این شهید بزرگوار با خون پاک خود غیرت را برای ملت ما بازخوانی کرد و جا دارد که از ایثارگری فداکاری و غیرت او برای تحریک و تحریص فرهنگ غیرت جامعه بهره ببریم.

امام جمعه دزفول اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر یک واجب و فریضه الهی است که عده‌ ای آن را باور ندارند و یا به سادگی از  کنار آن می‌گذرند.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: باید با جدیت و همت با بی حجابی و ناهنجاریهای جامعه برخورد کرد، صرف جلسه گرفتن و مصوبه کردن تکلیف را ساقط نمی‌کند، باید با انگیزه و جدیت اقدام کرد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: دشمن از سستی و سهل انگاری مسئولین سوء استفاده می‌کند و همچنین اگر مسئولین و متصدیان امر به وظایف خود عمل نکنند عزتی را که به سادگی به دست نیامده و مسئولیتی که بصورت امانت به آنها سپرده شده سلب خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه گاهی صحنه‌های زجرآوری اتفاق می‌افتد افزود: دشمن وسیع و گسترده عمل می‌کند و یک جنگ تمام عیار است؛ نباید در مقابل دشمن سستی کرد که با این کار خاکریزهای بیشتری فتح می‌کند.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول گفت: شرایط بسیار حساسی حاکم است باید مانع جولان دادن دشمن در جامعه باشیم تا انقلاب و نظام و ارزشها که با خون شهدای گرانقدر آبیاری شده است دچار تهدید جدی نشود.

امام جمعه دزفول گفت: وقت عمل است باید همه دستگاهها آستین همت بالا زده و وارد گود شوند.

شایان ذکر است که راهکارهای فرهنگی برای مقابله با معضلات جامعه از جمله بی حجابی ارائه و در این خصوص تبادل نظر شد.