20th، آوریل 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در محفل انس با قرآن در دادسرای نظام

امام جمعه دزفول: قرآن صبغه هدایتگری دارد و هر کس با قرآن انس بگیرد و در آن تدبر کند هدایت می‌شود که یکی از بزرکترین نعمتهاست.

با نور قرآن باید طلب شفا کرد که قرآن شفا دهنده سینه‌هاست.

زمان انتشار: 20th, آوریل 2023 ساعت 1:35 ب.ظ | کد خبر: 94934

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در محفل انس با قرآن در دادسرای نظام که در روزهای پایانی ماه رمضان برگزار شد گفت: امید است که بتوانیم قرآن را در همه عرصه‌های زندگی سرمشق قرار دهیم.

امام جمعه دزفول افزود: یکی از فیوضات قرآن این است که برای همه قابل استفاده است.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی اظهار داشت: قرآن صبغه هدایتگری دارد و هر کس با قرآن انس بگیرد و در آن تدبر کند هدایت می‌شود که یکی از بزرکترین نعمتهاست.

وی تصریح کرد: هدایت مراتبی دارد، چراکه در آیات قرآن آمده است کسانی که در قرآن بیشتر تدبر می‌کنند و بهره بیشتری می‌برند هدایت یافته تر هستند.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه بنای قرآن بر هدایت و شفابخشی است گفت: هدایت قرآن بر ای کسی است که قرآن را سرمشق خود قرار می‌دهد، افرادی که بواسطه قرآن هدایت می‌شوند به سمت عمل صالح هدایت می‎‌شوند؛ اثر هدایت عمل صالح است که اجر کریم دارد.

حجه‌ الاسلام والمسلمین قاضی تمام رزائل را بیماری قلبی دانست و افزود: قرآن بهار قلبهاست، با نور قرآن باید طلب شفا کرد که قرآن شفا دهنده سینه‌هاست.