19th، آوریل 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار ارتشیان در روز 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

امام جمعه دزفول: ارتش جمهوری اسلامی از نظر تجهیزات و آمادگی رزمی مسیر رشد را طی کرده و نیروهای توانمندی تربیت و در خدمت ارتش قرار داده است.

امروز تمام مجموعه‌های ارتش در اوج آمادگی و اقتدار قرار دارند.

زمان انتشار: 19th, آوریل 2023 ساعت 2:38 ب.ظ | کد خبر: 94926

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در روز ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران مجموعه‌های مختلف ارتش، نیروی زمین، نیروی هوایی، پشتیبانی منطقه ۶ و نیروی پدافند هوای ارتش با حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول دیدار کردند.

امام جمعه دزفول در این دیدار گفت: این همدلی و پیامی برای دشمن دارد که ارتش جمهوری اسلامی منسجم و یکپارچه و مقتدر در مقابل دشمن ایستاده است و در این ۴۵ سال که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد مسیر رشد و کمال را طی کرده است.

حجه‌ الاسلام والمسلمین قاضی افزود: ارتش جمهوری اسلامی هم از نظر تجهیزات و آمادگی رزمی مسیر رشد را طی کرده و هم از نظر کادر و نیروی انسانی، نیروهای توانمندی تربیت و در خدمت ارتش قرار داده است.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: امروز ارتش یک سرمایه عظیم میهن اسلامی است و فرماندهان با ایمان و آماده رزم و نسلهای جوان پویایی و بالندگی ارتش را هر چه زنده تر نگه داشته‌اند.

وی ادامه داد: ارتش مکتبی همراه و همدل مردم و در خدمت مردم و کشور است و در زمان وقوع حوادثی چون سیل و زلزله بعنوان اولین مجموعه و گاهی زودتر از مجموعه‌های امدادی در صحنه حاضر شده و به کمک مردم می‌آیند که نشان دهنده بُعد مردمی ارتش است.

امام جمعه دزفول اظهار داشت: ارتش در قلب مردم جای دارد و این ارتباط محبت آمیز بین ارتش و مردم نعمت بزرگی است که نصیب دیار مقاومت شده است.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی گفت: بعد از اهواز که مرکز استان است بیشترین یگانها و واحدهای نظامی ارتش در دزفول وجود دارد.

وی تأکید کرد: امروز تمام مجموعه‌های ارتش در اوج آمادگی و اقتدار قرار دارند، ارتش باید همواره آمادگی داشته باشد و لحظه‌ای از پیشرفت و ترقی غافل نشود.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: ارتش مجموعه منسجمی است که هر بخش و مجموعه از آن وظایف محوله را به خوبی انجام می‎‌دهند و باعث امنیت کشور شده‌اند که هیچ دشمن و اجنبی نمی‌تواند حتی یک نگاه بد به کشور داشته باشد.