19th، آوریل 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 19th, آوریل 2023 ساعت 1:14 ب.ظ | کد خبر: 94923

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” رزمایش رمضان در روز ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی به نام شهدای ارتش برگزار و بسته‌های معیشتی به همت آموزش و پرورش و تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

امام جمعه دزفول در این رزمایش ضمن تقدیر از این امر ارزشمند گفت: هر چه برای شهدا تلاش کنیم کم است چراکه عزت و سربلندی ما از شهدا می‌باشد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی افزود: ایام ماه مبارک رمضان فرصت مغتنمی برای انجام کارهای خیر و خداپسندانه است ماهی که حتی خواب روزه دار عبادت و نفس کشیدن او تسبیح محسوب می‌شود.

وی اظهار داشت: امام علی می‌فرمایند کفاره گناهان بزرگ دستگیری از نیازمندان و زدودن غم از چهره غمگین است، تأمل در این حکمت بسیار راهگشا خواهد بود.

امام جمعه دزفول دستگیری از نیازمندان را استغفار عملی دانست و خاطر نشان کرد: ماه رمضان ماه آمرزش است ولی باید اسبابی برای توبه و استغفار فراهم کرد، استغفار بزرگترین عبادت است که در ماه رمضان ارزشمندتر است.

امام جمعه دزفول گفت: ارتش حدود ۵۰ هزار شهید برای اعتلای میهن و سرافرازی کشور تقدیم کرده است، ارتش ما ارتشی مردمی، مکتبی، قوی و مجهز است و آمادگی لازم را دارد و از همه مهمتر ایمان قوی ارتشیان است که شاهدیم در این ۴ دهه رو به پیشرفت و کمال و ترقی بوده است و اینها به برکت انقلاب اسلامی است.