13th، آوریل 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در جلسه کمیته همکاری حوزه و آموزش و پرورش

امام جمعه دزفول: همزمان با انجام کار فرهنگی و ایجابی برای دانش آموزان باید نظم و انضباط در مدارس هم رعایت شود.

در برنامه‌های فرهنگی باید با برنامه ریزی درست پیش رفت، با شعار و تندی و پرخاش مشکلی حل نمی‌شود.

زمان انتشار: 13th, آوریل 2023 ساعت 11:15 ق.ظ | کد خبر: 94920

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جلسه کمیته همکاری حوزه و آموزش و پرورش گفت: کارهای فرهنگی فراوانی انجام شده است که قابل تقدیر است ولی باید جلسات هماهنگ و منظم و با دستور جلسه برگزار شود تا بتوان نتیجه مطلوب کسب کرد.

امام جمعه دزفول به ضرورت وجود بانک اطلاعات از توانمندیها اشاره کرد و افزود: باید همیشه دشمن و برنامه‌های دشمن رصد شوند تا بتوان برای خنثی کردن برنامه دشمن و شبهات ایجاد شده برنامه ریزی کرد؛ اولویت اول موضوعی است که دشمن روی آن متمرکز شده است.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: در برنامه‌های فرهنگی باید با برنامه ریزی درست پیش رفت، با شعار و تندی و پرخاش مشکلی حل نمی‌شود.

وی اظهار داشت: همزمان با انجام کار فرهنگی و ایجابی برای دانش آموزان باید نظم و انضباط در مدارس هم رعایت شود؛ دانش آموزی که حجاب را رعایت می‌کند و نماز را به موقع اقامه می‌نماید باید بداند که با دانش آموزی که رعایت نمی‌کند مساوی نیستند.

امام جمعه دزفول گفت: علاوه بر مقررات عمومی که شامل همه افراد و اشخاص می‌شود باید در خصوص مدارس مصوباتی داشته و ابلاغ شوند و در کنار آن کار فرهنگی هم صورت گیرد که در این صورت می‌توان کنترل کرد ولی در غیر اینصورت تلاشها به سمتی است که ضرورت و اولویت اول نیست.

همچنین رییس آموزش و پرورش دزفول گزارشی از کارهای فرهنگی صورت گرفته ارائه داد و گفت: مبلغین طرح امین مدرسین مسائل دینی و مذهبی هستند و باید از آنها استقبال کرده و شرایط را برای آنها فراهم کرد.