15th، آوریل 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان

مردم بصیر و ولایتمدار دزفول در روز جهانی قدس به صحنه آمدند و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.

مردم دزفول با راهپیمایی باشکوه خود در روز جهانی قدس انزجار خود را از استکبار جهانی و رژیم جعلی و موقت صهیونیست فریاد زدند.

زمان انتشار: 15th, آوریل 2023 ساعت 11:40 ق.ظ | کد خبر: 94883

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” مردم فهیم، بصیر و ولایتمدار دزفول با زبان روزه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به فرمان امام راحل به نام روز جهانی قدس نامیده شده به صحنه آمدند و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.

مردم دزفول که همواره در صحنه حاضر بوده و بصیرت خود را بارها به اثبات رسانده بودند؛ این بار نیز همزمان با دیگر شهرهای سراسر کشور ایران مقتدر با راهپیمایی باشکوه خود در روز جهانی قدس انزجار خود را از استکبار جهانی و رژیم جعلی و موقت صهیونیست و همچنین حمایت خود را از مردم فلسطین فریاد زدند.

در راهپیمایی روز جهانی قدس پیر و جوان، زن و مرد، روحانیت، مسئولین و پیشاپیش آنها حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در روز ۲۳ ماه مبارک رمضان بعد از احیاء شب قدر؛ با شکوهی بیش از پیش شرکت کردند و شعارهای ضد استکبار و ضد صهیونیست سر دادند و تودهنی محکمی به دشمنان دیرینه مسلمانان زدند.

مردم با حضور خود در راهپیمایی روز قدس نشان دادند که هنوز بیت المقدس را بعنوان قبله اول مسلمین عزیز می‌شمارند و تا رهایی این مکان مقدس از چنگال خون ریز دشمنان اسلام از پای نخواهند نشست.

شایان ذکر است که مقصد راهپیمایی، مصلای امام علی علیه السلام و اقامه نماز جمعه به امامت حجه‌ الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول بود.