8th، آوریل 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان دزفول

امام جمعه دزفول: مهندس فرهمندپور جوانی انقلابی و متدین و تلاشگر بودند که کارنامه قابل قبول و درخشانی در دوره مسئولیت خود به جای گذاشت.

تکریم از یک خدمتگزار و قدرشناسی از زحمات او سنت ارزنده‌ای است.

زمان انتشار: 8th, آوریل 2023 ساعت 11:32 ق.ظ | کد خبر: 94831

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در آئین تکریم و معارفه فرماندار دزفول با جضور مسئولین شهرستان و استاندار خوزستان ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی(ع) در نیمه ماه رمضان گفت: از جمله عبادات ماه رمضان استغفار است که از عبادات عظیم الهی می‌باشد که برکات مادی و معنوی فراوانی برای فرد استغفار کننده به همراه دارد.

امام جمعه دزفول استغفار عملی را ارزشمندتر و مهمتر از استغفار لسانی دانست و افزود: به دلیل شرافت ماه رمضان بر دیگر ماهها، بعضی اعمال ارزش بیشتری پیدا می‌کنند حتی اعمال غیرارادی چون نفس کشیدن و خوابیدن که حکم تسبیح را دارند.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی اظهار داشت: تقدیر و تکریم از یک خدمتگزار و قدرشناسی از زحمات او و دادن مسئولیت به خدمتگزار دیگر سنت حسنه و ارزنده‌ای است.

امام جمعه دزفول گفت: مهندس فرهمندپور جوانی انقلابی و متدین و تلاشگر بودند که کارنامه قابل قبول و درخشانی در دوره مسئولیت خود به جای گذاشت، فراز و نشیبهای فراوانی بود که شبانه روز تلاش می‌کرد و در همه صحنه‌ها حضور داشت؛ امید است جناب آقای علی خردمند فرماندار جدید نیز همین مسیر را ادامه دهند.