30th، مارس 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول

امام جمعه دزفول: جوانان و دانشجویان توانمندی بسیار خوبی دارند که باید این توانمندی را به کار گرفت.

مسائل امیدافزا در جامعه کم نداریم ولی باید تبیین شوند.

زمان انتشار: 30th, مارس 2023 ساعت 11:22 ق.ظ | کد خبر: 94791

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار نوروزی مسئولین دانشگاه آزاد ضمن تبریک سال نو و با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در باب امیدآفرینی در جامعه گفت: دشمن به دنبال ایجاد ناامیدی در جامعه خصوصا بین جوانان است؛ مسائل امیدافزا کم نداریم ولی باید تبیین شوند.

وی اظهار داشت: افزایش سفرها نشان دهنده شور و نشاط و سرزندگی ملت است که موجب خوشحالی است؛ اگر چه ممکن است آسیبهایی هم داشته باشد، ولی نشان می‌دهد که دشمن در جنگ ترکیبی خود که تلاش در ناامید کردن مردم دارد شکست خورده است.

امام جمعه دزفول اظهار داشت: در بسیاری از جبهه‌ها پیشرفتهای ظفرمندانه‌ای داشته‌ایم امام ممکن است در یک جبهه نقصی وجود داشته باشد، نباید موجب ناامیدی شود.

امام جمعه دزفول امر به معروف و نهی از منکر را مهم دانست و افزود: این فریضه خیلی گسترده است و جای کار دارد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: دشمن خوابهای آشفته زیادی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی دیده بود که با تدبیر و مقاومت صورت گرفته، اگر چه جوانانی مظلومانه به شهادت رسیدند ولی اصل نظام حفظ شد و این مرحله بحرانی را پشت سر گذاشتیم.

وی گفت: مسئله حجاب نیز باید با تدبیر حل شود، مطالبه داریم ولی مطالبات باید معقول و به دور از احساسات و شعار باشند، باید بتوانیم تهدیدها را تبدیل به فرصت کنیم.

امام جمعه دزفول به اهمیت فضای مجازی اشاره کرد و افزود: دشمن فضای مجازی خیلی قوی دارد ولی ما نتوانسته‌ایم توانمندی خود را در این زمینه منعکس کنیم.

امام جمعه دزفول ادامه داد: دانشگاه ظرفیت و توان زیادی دارد که می‌تواند در فضای مجازی و عرصه رسانه بدرخشد، جوانان و دانشجویان توانمندی بسیار خوبی دارند که باید این توانمندی را به کار گرفت.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: اگر تمام ظرفیتها و توانمندیهای دانشگاه در این زمینه به کار گرفته شود می‌تواند الگویی برای سایر شهرها در سراسر کشور بود و طرح موفقی خواهد شد.