24th، مارس 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار با اعضای ستاد نمازجمعه دزفول

امام جمعه دزفول: یکی از وظایف امام جمعه جهاد تبیین است ولی این واجب قطعی و فوری و لازم منحصر به امام جمعه نمی‌شود بلکه یک وظیفه عمومی است.

کسانی که موجبات ناامیدی مردم را فراهم کنند در خط رهبری نیستند.

زمان انتشار: 24th, مارس 2023 ساعت 1:19 ب.ظ | کد خبر: 94784

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در اولین دیدار نوروزی خود با عضای ستاد نمازجمعه دزفول دیدار کرد و ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان گفت: اعضای ستاد نماز جمعه در روز جمعه و روز تعطیل جهت اعتلای امر الهی و نماز عبادی سیاسی متحمل زحمات و تلاش فراوان می‌شوند که ارزشمند و قابل تقدیر است.

امام جمعه دزفول افزود: در ابتدای سال نو با خدای خود عهد ببندیم که با انگیزه‌ای قویتر این خدمت ارزشمند را ادامه دهیم.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی ناامید کردن را از برنامه‌های دشمن دانست و اظهار داشت: دشمن تلاش که با استفاده از عناصر نفوذی خود به انحاء مختلف سیاه نمایی، بزرگ نمایی مشکلات و نادیده گرفتن پیشرفتها مردم را ناامید کند؛ کسانی که موجبات ناامیدی مردم را فراهم کنند در خط رهبری نیستند.

وی تصریح کرد: نباید برای افرادی که حرفهای دلسرد کننده می‌زنند ارزش قائل شد چراکه این وسواسان خناس از صدر اسلام بوده‌اند.

امام جمعه دزفول گفت: تا جایی که می‌توانید مردم را تشویق به ورود به این وادی عبادی کنید که بهترین کار است؛ البته عده معدودی هستند که از آمدن به نمازجمعه جوسازی، بهانه گیری و دلسرد کردن افراد را دارند؛ نباید نگران شد بلکه باید انگیزه شما قوی تر شود.

امام جمعه دزفول اظهار داشت: بعد از اقامه نمازجمعه در دزفول توسط حاج آقا خسروپناه چهره ملی و مورد تأیید رهبری و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ اتحادیه اروپا شورای عالی انقلاب فرهنگی و حاج آقا خسروپناه را تحریم کرد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی افزود: حاج آقا خسروپناه در فضای مجازی به تحریم اتحادیه اروپا واکنش نشان داد و گفت من نه مالی در بانکهای اروپا دارم و نه تعلقی به اروپا دارم.

وی تأکید کرد: اینکه دشمن به خشم آمده، نشان می‌دهد که راه راست را پیموده‌ ایم و باید در درستی اعتقاد و ایمان و راه خود راسخ تر شویم.

امام جمعه دزفول افزود: علیرغم وجود مشکلات، زمینه‌های فراوان برای امیدآفرینی در کشور وجود دارد.

امام جمعه دزفول اظهار داشت: در جنگ ترکیبی با دشمن باید مباحث فرهنگی و یشرفتهای کشور تبیین شود، باید در سال نو کمر همت را بست و وظیفه خود را به نحو احسن انجام داد.

وی ادامه داد: جهاد تبیین اهمیت فراوان دارد و مهمترین ابزار در مقابل دشمن است، یکی از وظایف امام جمعه جهاد تبیین و روشنگری است ولی این واجب قطعی و فوری و لازم منحصر به امام جمعه نمی‌شود بلکه یک وظیفه عمومی است.

امام جمعه دزفول گفت: بنای ما بر این است که به تقوا و آرامش و همدلی دعوت کنیم و این آرامش و امنیت به سادگی به دست نمی‌آید بلکه با زحمت و تدبیر و پیگیری و تذکر حاصل می‎‌شود و باید قدر آن را دانست.