27th، مارس 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار نوروزی اداره جهاد کشاورزی شهرستان دزفول

امام جمعه دزفول: باید از نظر محتوا روی شعار سال کار کرد تا عملا محقق شود و باید تمام همت و تلاش در راستای عمل به آن باشد.

این اداره در هر دو قسمت شعار سال مهار تورم و رشد تولید می‌تواند مؤثر باشد.

زمان انتشار: 27th, مارس 2023 ساعت 12:26 ب.ظ | کد خبر: 94738

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار نوروزی اداره جهاد کشاورزی شهرستان دزفول ضمن تبریک سال نو گفت: شعار سال ۱۴۰۲ مهار تورم و رشد تولید است که این اداره در هر دو قسمت شعار سال می‌تواند مؤثر باشد.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه نباید شعار سال در حد سخنرانی و چاپ بنر باقی بماند اظهار داشت: باید از نظر محتوایی روی شعار سال کار کرد تا عملا محقق شود و باید تمام همت و تلاش در راستای عمل به آن باشد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: هر دستگاهی می‌تواند برای خود یک برنامه زمان بندی شده تعریف کند و بعد از این مدت بیلان کار و کارنامه‌ای تهیه شود و عملکردی از کارهای صورت گرفته ارائه شود.

وی افزود: توطئه‌های دشمن به برکت رهبری حکیمانه مقام عظمای ولایت، ایمان و استقامت و بصیرت ملت، و حضور مردم در صحنه به خودشان برگشت و گشایش فراوانی ایجاد شد.

امام جمعه دزفول گفت: دشمن تلاش کرد بین کشورهای اسلامی فاصله ایجاد کند، دشمنی‌ها را دامن بزند ولی کشورهای سرسپرده آمریکا متوجه شدند که آمریکا دوست نیست و فقط به فکر منافع خود می‌باشد و به همین دلیل به سمت ایران آمدند که به فضل الهی گشایشهایی صورت خواهد گرفت و برگ زرین دیگری در اقتدار کشور ماست.

وی یادآور شد: دشمن سعی بسیار کرد که به انقلاب اسلامی ضربه بزند؛ اسباب زحمت ایجاد کرد و بسیاری از جوانان ما مظلومانه به شهادت رسیدند ولی کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی مقتدر باقی ماند.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه سال ۱۴۰۱ با تمام تلخیها و شیرینی ها با موفقیت پشت سر گذاشته شد افزود: دشمنان می خواستند که شادی ملت ایران را  نبینند و امید در دل مردم جوانه نزند ولی علیرغم همه گرفتاریها و مشکلات مردم، مسرور هستند.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: امید و نشاط و سرور مسافران بسیار ارزشمند است، اگر چه ممکن است مسافرتها تبعاتی هم داشته باشد ولی شادی مردم اهمیت بیشتری دارد.