21st، مارس 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در مراسم تحویل سال 1402 در آستانه متبرک سبزقبا و خانه تاریخی تیزنو

امام جمعه دزفول: مردم بصیر ایران علیرغم مشکلات فراوان، در میدان حاضر شده و به دشمن تودهنی می‌زنند؛ مسئولین نیز باید تلاش کنند تا شاید گوشه‌ای از حق مردم را ادا کنند.

در آستانه شروع سال نو صفات و ارزشهای دفاع مقدس را احیا کنیم.

زمان انتشار: 21st, مارس 2023 ساعت 12:34 ب.ظ | کد خبر: 94732

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” مراسم تحویل سال نو با حضور جمعی از مسئولین، همشهریان و میهمانان نوروزی در حرم مطهر حضرت سبزقبا برگزار شد.

امام جمعه دزفول در این مراسم معنوی در آخرین ساعات سال ۱۴۰۱ گفت: در سال گذشته دشمن برنامه داشت و به دنبال این بود که امید و امنیت را از ملت ایران بگیرد، وحدت و همدلی و دوستی و محبت را از ملت گرفته، همه را در مقابل هم قرار دهد، دشمنی ها را زیاد کند و اختلاف و تفرقه را دامن بزند.

حجه‌‌الاسلام والمسلمین قاضی اظهار داشت: منکر وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی نیستیم ولی نباید اجازه دهیم که دشمن سیاه نمایی کند؛ من همیشه گفته و می‌گویم که طرف مردم و صدای مردم هستم، نمازجمعه تریبون مطالبه گری مردم است.

وی یادآور شد: در شرایط سخت و بحرانی جنگ تحمیلی، تحمل و استقامت کردیم و با دوستی و صمیمیت کنار هم بودیم و نتیجه آن پیروزی و موفقیت در دفاع مقدس شد، اگر در جنگ اقتصادی هم متحد و همدل باشیم، در کنار هم باشیم و منافع شخصی را کنار بکذاریم، پیروز خواهیم شد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: مردم ایران نجابت و فهم و بصیرت دارند، علیرغم تورم، گرانی، بیکاری و دیگر مشکلات، در مواقع حساس در میدان حاضر شده و به دشمن تودهنی می‌زنند؛ مسئولین نیز باید شب و روز تلاش کنند تا شاید بتوانند گوشه‌ای از حق مردم را ادا کنند.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه بصیرت و شعور سیاسی مردم موجب می‌شود که در صحنه باشند افزود: در سالروز پیروزی انقلاب، ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ علیرغم تبلیغات گسترده دشمن، مردم به صحنه آمدند و پیامشان این بود که گله و شکایت داریم ولی نظام و کشور را دوست داریم و اجازه نمی‌دهیم که بیگانگان به کشورمان مسلط شوند.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی ادامه داد: امروز در آستانه شروع سال نو، عهد ببندیم که به حماسه‌ها و رشادتهای شهدا پایبند باشیم چراکه شهدا چیزی جز سربلندی و اتحاد برای کشور نمی‌خواستندو جان خود را بعنوان عزیزترین سرمایه برای این آرمان فدا  کردند و نیز پیمان ببندیم که صفات و ارزشهای دفاع مقدس را احیا کنیم.

شایان ذکر است که حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول همچنین در ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۲ در خانه تاریخی تیزنو که بصورت مستقیم از شبکه استانی خوزستان پخش شد حضور یافت.