16th، مارس 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در آیین تکریم و معارفه فرماندهی آماد و پشتیبانی منطقه جنوب غرب نزاجا

امام جمعه دزفول: حفظ داشته‌ها و اندوخته‌های دفاع مقدس و به تعبیر مقام عظمای ولایت گنج پایان نیافتنی وظیفه همگانی است.

تحریف در قضایای تاریخی تدریجی بوجود می‌آید؛ وظیفه همه ما حفظ میراث گرانبهای دفاع مقدس می‌باشد.

زمان انتشار: 16th, مارس 2023 ساعت 1:52 ب.ظ | کد خبر: 94664

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در آیین تکریم و معارفه فرماندهی آماد و پشتیبانی منطقه جنوب غرب نزاجا به حضور مسئولین لشکری و کشوری، سنت تقدیر و تجلیل از خدمتگزاران را سنت حسنه دانست و گفت: در این مراسم پرچم خدمتگزاری از دست یک خدمنگزار به دست فرد دیگری داده می‌شود و باعث رشد و تعالی و پیشرفت کشور می‌گردد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی ضمن تبریک تقارن بهار طبیعت با بهار عبادت اظهار داشت: دشمنان تلاش فراوان کردند که حداقل مانع پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی شوند ولی نتوانستند؛ سرعت زیاد پیشرفتها نشان دهنده حرکت بسیار ارزشمندی است که ناشی از ایمان و باور قوی است.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: همانگونه که در بحث سخت افزار بویژه در نیروهای مسلح توجه می‌شود باید به موضوع نرم افزار نیز توجه شود.

وی یادآ ور شد: داشته‌ها و اندوخته‌های دفاع مقدس یکی از موارد نرم افزار و به تعبیر مقام عظمای ولایت گنج پایان نیافتنی است که حفظ ارزشها و اندوخته‌ها و گنج دفاع مقدس وظیفه همگانی است.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: نامگذاریها نیز از مواردی است که حفظ ارزشها کمک می‌کند و باید مراقب بود تغییر نکند چراکه همه نشانه هستند و پیام دارنبعنوان مثال نام دزفول که از قبل بر یگانها بوده بیان کننده مقاومت و حماسه‌ای است که دزفول در دفاع مقدس داشته است، باید حفظ شود تا نسلهای بعدی بدانند ریشه و اساس مقاومت کجا بوده است.

وی افزود: تحریف در قضایای تاریخی تدریجی بوجود می‌آید؛ وظیفه همه ما حفظ میراث گرانبهای دفاع مقدس می‌باشد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی همچنین ضمن تقدیر از زحمات امیر نوری، برای سرهنگ آفرین در منصب فرماندهی آماد و پشتیبانی جنوب غری نزاجا آرزوی موفقیت کرد.