31st، مارس 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید غلامرضا پاپی

مقاومت شماست که دشمن را از پای می‌نشاند.

زمان انتشار: 31st, مارس 2023 ساعت 12:00 ق.ظ | کد خبر: 94655

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه برادر شهید غلامرضا پاپی

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

به آنهایی که در راه خدا کشته می‌شوند مرده نگوئید که آنان زنده‌اند و پیش خدا روزی می‌خورند.

اول از خدای بزرگ طلب آمرزش می‌کنم و دوم از دل پرخونم بگویم؛ بار الها از تو می‌خواهم که یک نیروی عظیم در من ایجاد کنی که بتوانم تا آخرین قطره خونی که در بدن دارم در کنار برادران و خواهران خود در هر جبهه‌ای که هستم بجنگم تا به درجه رفیع شهادت برسم که نصیب هر کسی نمی‌شود.

براستی که شهادت چه شیرین است و ازاین جهان و جهانخواران آسوده باشم، آیا روزی می‌رسد که من هم به شهادت برسم و خون من در خون شهیدان صدر اسلام مخلوط بشود.

ای مادر عزیزم که سالها آرزوی حرف زدن با تو را داشتم و ای پدر مهربانم و برادر و خواهرانم از شهید شدن من هیچ ناراحت نباشید، زیرا که شهیدان زنده هستند و شما هم به خدا پناه ببرید و از همسرم می‌خواهم که مرا حلال کند و پدرو مادرم و همسرم مدیون دخترم هستند اگر یک ذره ناراحت باشد و ای مادر و پدر گرامی! ای که شب و روز به پای من زحمت کشیدید و با خون دل مرا بزرگ کردید و تحویل اسلام دادید و من این پیام را برای شما و مردم شهرک آیت اله منتظری دارم و آن اینکه در سنگر بمانید و مقاومت کنید؛ زیرا صدام که سهل است که دارید با آمریکا می‌جنگید؛ مقاومت کنید، زیرا مقاومت شماست که دشمن را از پای می‌نشاند؛ من می‌دانم که بعد از شهادتم ناراحت می‌شوید.

ولی مادر و پدر نمی‌دانی که به چه مقامی نائل می‌آیم و من راه خود را انتخاب کرده‌ام و آن راه خدا و راه امام امت خمینی بت شکن است.

والسلام

شهید غلامرضا پاپی

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول