8th، مارس 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 8th, مارس 2023 ساعت 11:23 ق.ظ | کد خبر: 94618

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” رییس و جمعی از اعضاء کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دزفول در روز تأسیس این نهاد، با امام جمعه دزفول دیدار کردند و گزارشی از عملکرد کمیته امداد ارائه دادند.

امام جمعه دزفول در این دیدار ضمن تبریک اعیاد ماه شعبان و بویژه سالروز ولادت امام عصر(عج) و گرامیداشت ۱۴ اسفند روز تأسیس نهاد مقدس کمیته امداد به فرمان امام گفت: دشمنان در این ۴۴ سال تلاش کردند انقلاب اسلامی را ساقط کنند و یا حداقل مانع پیشرفت آن شوند ولی همه شاهد رشد و پیشرفت آن هستیم که نشان از شکست دشمن و پیروزی انقلاب اسلامی دارد.

حجه‌ الاسلام والمسلمین قاضی افزود: دشمن با توطئه‌ها و فتنه‌های خود زحماتی برای ملت ایجاد می‌کند ولی ملت بزرگ ایران راه خود را یافته است و همچنان مصمم به مسیر خود ادامه می‌دهد.

وی تصریح کرد: امسال نیز علیرغم تلاش فراوان دشمن، ملت ایران باشکوهتر از سالهای گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت  کردند و همین نشان می‌دهد که دست قدرت الهی پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی است.

امام جمعه دزفول اظهار داشت: اگر گوشه‌ای از این همه فشارهای اقتصادی، جنگ ترکیبی و اقتصادی علیه ملت ایران، بر هر کشور دیگری وارد می‌شد در زمان کوتاهی ساقط می‌شد و دوام نمی‌آورد؛ ولی نظام مقدس جمهوری اسلامی با تمام توطئه‌ها و فشارهای خارجی و خیانت برخی از افراد در داخل، مقتدر به پیش می‌رود که رمز آن اخلاص است.

امام جمعه دزفول گفت: اگر چه تبعیض‌هایی دیده می‌شود ولی شاکله اصلی نظام، خدمتگذاری است و سیاست کلی امامین انقلاب نیز رسیدگی و خدمت به ضعفا و نیازمندان بوده و هست.

وی افزود: یکی از نهادهای خدمتگذار، کمیته امداد امام خمینی(ره) است که خدمات زیادی به خانواده‌های نیازمند داشته است و همین امر در ناکام ماندن بسیاری از توطئه‌های دشمن مؤثر بوده  است.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی با اشاره به خدمات گسترده و متنوع به نیازمندان اظهار داشت: استعدادهای بسیاری از جوانان و نوجوانان نیازمند، با کمک‌های کمیته امداد شکوفا شد و خیلی از این افراد مسئولیت پذیرفته و در حال خدمت هستند و این همان توانمندسازی خانواده‌های نیازمند است.

وی ادامه داد: بنا بر دستوران دینی، کمک به نیازمندان باید به گونه‌ای باشد که عزت نفس و شخصیت نیازمند حفظ شود، این دستورات همه اسبابی است که انشان را از بلایا و گرفتاریها  حفظ می‌کند.