4th، مارس 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول

امام جمعه دزفول: نیروهای نفوذی و کسانی که حساب شده و موریانه وار به نظام ضربه می‌زنند باید شناسایی و قاطعانه با آنها برخورد شود.

عناصر نفوذی و مخل اقتصادی بعنوان پیاده نظام دشمن عمل می‌کنند.

زمان انتشار: 4th, مارس 2023 ساعت 12:23 ب.ظ | کد خبر: 94596

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول در جلسه ۱۴۰ شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول ضمن تبریک اعیاد خجسته ماه شعبان بویژه نیمه شعبان گفت: هفته جوان فرصت مناسبی برای جهاد تبیین است که باید از این ایام بهترین بهره را برد.

امام جمعه دزفول با استناد به سخنی از معصوم افزود: اساس فرهنگ دینی هر جامعه بر اساس آخرت و نگاه به دنیا برای رسیدن به آخرت است که در این صورت تمام ارتباطات در جامعه، فرهنگ جامعه و همه حوزه‌های اجتماعی موجود  در جوامع بشری رو به صلاح و فلاح می‌گذارد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: فتنه اقتصادی دشمن بعد از اغتشاشات اخیر، شرایط حساسی را بوجود آورده است؛ مسئولان و مدیر ان باید بدور از هر گونه عجله و آشفتگی، و با تدبیر و برنامه ریزی و قاطعیت برخورد کنند.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول اظهار داشت: عناصر نفوذی و مخل اقتصادی در کشور بعنوان پیاده نظام دشمن عمل می‌کنند و ممکن است آتش زیر خاکستر اغتشاشات را برافروخته کنند.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: از مسئولین می‌خواهیم به مخلان اقتصادی که زالو صفت، خون ملت را می‌کند ترحم نکنند، نباید در این قضیه کوتاه آمد و باید مصالح نظام و کشور را رعایت کرد چراکه مصلحت حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی، انقلاب اسلامی و رضایت مردم از هر مصلحتی بالاتر است.

وی اظهار داشت: عزت ما حفظ نظام است و هر جا احساس شود اشخاصی تمامیت و وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی را تهدید می‌کنند باید تمام قد مقابل آنها ایستاده و با آنها مماشات نکرد.

امام جمعه دزفول گفت: نیروهای نفوذی و کسانی که حساب شده و موریانه وار به نظام ضربه می‌زنند باید شناسایی و قاطعانه با آنها  برخورد شود.

امام جمعه دزفول  همچنین ضمن تبریک به آقای باشه آهنگر از فرزندان دزفول در جشنواره فیلم فجر گفت: دشمن تلاش زیادی کرد که در این جشنواره اختلال ایجاد کند یا برگزار نشود و یا کارها ارائه نشود ولی تیرش به سنگ خورد و جشنواره موفق برگزار شد.