1st، مارس 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در آیین تندیس ملی فداکاری، جشن بزرگ جهادی

امام جمعه دزفول: پیام گروههای جهادی تسلیم نشدن در مقابل مشکلات و تزریق امید به جامعه است.

ملتی که در مقابل مشکلات مقاومت کند پیروز است.

زمان انتشار: 1st, مارس 2023 ساعت 11:00 ق.ظ | کد خبر: 94590

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در آیین تندیس ملی فداکاری، ضمن تبریک اعیاد ماه شعبان به ضرورت تقدیر از گروههای جهادی اشاره کرد و گفت: جهادگران نماد ما می‌توانیم را در جامعه نهادینه کردند.

وی با اشاره به کلام امام راحل که “ما می توانیم” افزود: پیام گروههای جهادی تسلیم نشدن در مقابل مشکلات و تزریق امید به جامعه است چراکه اگر امید در جامعه نباشد شور و نشاط و تلاش نیست و دشمن سعی دارد که به اشکال مختلف در جامعه ایجاد ناامیدی کند.

امام جمعه دزفول در جشن بزرگ جهادی تصریح کرد: جهادگران گروههای جهادی ثابت کردند جوانان در تمام عرصه‌ها از جمله مشکلات، بلایای طبیعی، پیشرفت علمی، جهاد، در صحنه حضور دارند.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی اظهار داشت: تمام افراد هر جامعه باید مسئولیت پذیر بوده و مشکلات پیش رو را بهانه برای کم کاری قرار ندهد، گروههای جهادی فقط انگیزه خدمت در هر شرایطی را در سر دارند.

امام جمعه دزفول مسئولیت پذیری، اقدام بهنگام، اتحاد و انسجام و خدمت را شاخصه‌های جهادگران دانست و افزود: گروههای جهادی خوب می‌دانند که باید در صحنه حضور فعال داشته باشند تا خوابهای دشمن برای ملت ایران تعبیر نشود.

وی گروههای جهادی را نماد بصیرت و احساس مسئولیت دانست و ادامه داد: گروههای جهادی ممکن است در سطح وسیعی نتوانند کار بسیار بزرگی انجام بدهند ولی تمام توان خود را صرف می‌کنند ملت ما باید این روحیه جهادی حفظ کند.

حجه‌ الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: ملتی که در مقابل مشکلات بایستد و مقاومت بکند و به زانو در نیاید، با هر فکر و سلیقه احساس مسئولیت نسبت به کشور و مردمش داشته باشد، قطعا این ملت پیروز است و نصرت الهی را در پی دارد.