11th، فوریه 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
 در سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی

مردم انقلابی شهرستان دزفول بار دیگر به صحنه آمدند تا ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی یاد و خاطره شهدای گلگون کفن انقلاب را گرامی بدارند.

هیچ قدرتی نمی‌تواند به درخت تنومند انقلاب اسلامی خدشه‌ای وارد کند.

زمان انتشار: 11th, فوریه 2023 ساعت 5:53 ب.ظ | کد خبر: 94379

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” با آغاز راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، از ساعت ۹:۳۰ روز شنبه همزمان با سراسر کشور  اقشار مختلف مردم دزفول در حمایت از انقلاب اسلامی به خیابان آمدند.

در سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، مردم انقلابی و ولایت مدار شهرستان دزفول بار دیگر به صحنه آمدند تا ضمن تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی یاد و خاطره  امام راحل و شهدای گلگون کفن انقلاب را گرامی بدارند.

بنا بر این گزارش اقشار مختلف مردم دزفول در یوم الله ۲۲ بهمن که پیش از آغاز راهپیمایی در مقابل آستان متبرک سبزقبا این شهر تجمع کرده بودند به طرف گلزار شهید آباد دزفول حرکت کردند.

قشرهای مختلف مردم از پیر و جوان، ورزشکاران، دانشگاهیان، کارمندان، کارگران، طلاب و مسئولان دستگاه های مختلف در این راهپیمایی باشکوه حضور یافتند تا در سالگرد پیروزی انقلاب بار دیگر با آرمان های امام راحل و امام خامنه‌ای و انقلاب اسلامی تجدید بیعت کنند.

حضور کودکان و نوجوانان که دست نوشته‌ها و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران را در دست داشتند در کنار قشرهای مختلف مردم در راهپیمایی دزفول چشمگیر بود.

راهپیمایان با سر دادن شعارهایی نظیر “ملت ما بیدار است از فتنه گر بیزار است” و ” استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی” بر پایبندی خود به اصول انقلاب اسلامی که امام راحل پایه گذار آن بود، تأکید کردند.

کودکان و خردسالان شیرخوار در آغوش پدر و مادر از صحنه‌های به یادمانی راهپیمایی ۲۲بهمن امسال دزفول بود.

در طول مسیر راهپیمایی، ایستگاه های صلواتی آب معدنی، چای، میوه و آش بین راهپیمایان توزیع کردند.

مردم شهرستان دزفول در طول مسیر راهپیمایی شعارهای “این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده” ، “ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده” ، “مرگ بر آمریکا” ، “مرگ بر انگلیس” ، “مرگ بر اسرائیل” ، “مرگ بر منافق” ، “هیات من الذله” ، “با ولایت ایستاده‌ایم” ، “مرگ بر آل سعود کافر” و “یاد امام خمینی پاینده باد” سر دادند.

امام جمعه دزفول: نهال نوپای انقلاب اسلامی، امروز به درختی تنومند تبدیل شده و هیچ قدرتی نمی‌تواند خدشه‌ای به آن وارد کند

پیش از آغاز راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امام جمعه دزفول در سخنانی گفت: نهال نوپای انقلاب اسلامی، امروز به درختی تنومند تبدیل شده و هیچ قدرتی نمی‌تواند خدشه‌ای به آن وارد کند.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی افزود: ۴۴ سال تلاش صهیونیست‌ها برای متوقف کردن پیشرفت ایران اسلامی نتیجه نداده است.

وی ادامه داد: جان بولتون معاون وقت رییس جمهور آمریکا گفته بود ایران چهل سالگی انقلاب اسلامی را نخواهد دید ولی امروز چهل و چهارمین سال پیروزی انقلاب را با اقتدار جشن می‌گیریم.

امام جمعه دزفول گفت: امروز ملت ایران از زن و کودک تا پیرو جوان به راهپیمایی آمده‌اند تا این پیام را بدهند که اگرچه از مشکلات اقتصادی گلایه داریم ولی هرگز دست از انقلاب و آرمان‌های انقلاب بر نمی‌داریم.

وی با بیان اینکه هرگز اجازه نمی‌دهیم دشمن از آب گل آلود ماهی بگیرد، افزود: امروز مردم دزفول با حضور در راهپیمایی نشان می‌دهند که بار دیگر محاسبه دشمن غلط از آب در می‌آید.

امام جمعه دزفول با اشاره به دستاوردهای نظام گفت: آمریکایی‌ها مزوّرانه و مکّارانه پیغام درخواست مذاکرات می‌دهند ولی از سوی دیگر دشمنی خود را با ملت ایران به حد نهایت رسانده‌اند.

وی افزود: با توجه به تحریم‌ها روزی سیم خاردار هم به ما نمی‌دانند ولی امروز ابرقدرت‌ها برای خرید تسلیحات جنگی ما صف کشیده‌اند.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی  اظهار کرد: مسئولان و کارگزاران نظام بدانند ملت نجیب ایران شایسته خدمت هستند لذا هرچه در توان دارند باید در طبق اخلاص قرار دهند.

وی افزود: حضرت آقا در مورد وحدت و اتحاد ملی تأکید کردند لذا نباید اجازه دهیم دشمن به هدف خود یعنی دوقطبی‌سازی در جامعه برسد.

امام جمعه دزفول با بیان اینکه هرچه در توان داریم امروز بر سر دشمن فریاد می زنیم، گفت: اتحاد و انسجام مهترین نیاز کشور است از سوی دیگر ذلت نتیجه تفرقه و جدایی است.

قرائت قطعنامه سراسری ۲۲ بهمن و زیارت مزار گرانقدر شهدای انقلاب و دفاع مقدس

همچنین در پایان راهپیمایی باشکوه دزفول قطعنامه سراسری ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ قرائت شد و بر لزوم بازسازی انقلابی و ترمیم اجتماعی جامعه و رفع تنگناها و فشارهای معیشتی ملت تأکید کرد.

مردم شهید پرور دزفول هنگام حضور در گلزار شهید آباد با شهدای انقلاب، دفاع مقدس، مدافعان حرم،  و شهدای سلامت و امنیت با قرائت فاتحه ادای احترام کردند.