8th، فوریه 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار بخشدار و پرسنل بخشداری شهیون در ایام دهه مبارک فجر

امام جمعه دزفول: مهمترین وظیفه ما در انقلاب اسلامی خدمت رسانی به مردم است؛ هرکس در این نظام مسئولیت می‌پذیرد باید لباس خدمت به تن کند.

هرجا محرومیت بیشتر باشد خدمات بیشتری باید صورت گیرد.

زمان انتشار: 8th, فوریه 2023 ساعت 2:09 ب.ظ | کد خبر: 94345

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار بخشدار و پرسنل بخشداری شهیون در ایام دهه مبارک فجر ضمن تبریک این ایام خجسته گفت: از قدیم الایام نسبت به این منطقه اهتمام داشته‌ام و بارها به نمایندگی از مرحوم آیت الله قاضی امام جمعه فقید دزفول که ایشان به بخش شهیون عنایت خاص داشتند با پای پیاده به این منطقه می‌رفتم چون جاده نداشت.

امام جمعه دزفول افزود: در اوایل انقلاب امکانات به بخش شهیون می‌رساندیم و کارهای فرهنگی زیادی در منطقه انجام می‌دادیم.

وی اظهار داشت: از برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی وضعیت بخش شهیون و سردشت قابل قیاس با دوره قبل از انقلاب نیست، خدمات زیادی در منطقه ارائه شده ولی هنوز ظرفیت دارد که خدمات بیشتری صورت گیرد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: مهمترین وظیفه ما در انقلاب اسلامی خدمت رسانی به مردم است؛ هرکس در این نظام مسئولیت می‌پذیرد باید لباس خدمت به تن کند.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول افزود: هرجا محرومیت بیشتر باشد خدمات بیشتری باید صورت گیرد به گونه‌ای که امکانات مناطق محروم و دورافتاده با امکانات شهری تفاوت زیادی نداشته باشد.

امام جمعه دزفول به زمینه گردشگری بخش شهیون که باعث اشتغال شده است اشاره کرد و گفت: بخش شهیون از نظر فرهنگی و اقتصادی و ظرفیتهایی که دارد از بخشهای مهم استان و بلکه کشور است، باید به ظرفیتهای آن هم نیروی انسانی کارآمد و ارزشمند، خانواده‌های شهدا و هم امکانات خدادادی توجه داشته باشیم.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: در کنار مشکلات موجود، شیرینی‌هایی وجود دارد، باید شاکر نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم و بدانیم که خداوند چه نعمت و گوهری به ما داده است، باید از آن مراقبت کنیم که عزت و سعادت ما در گرو این نظام مقدس است.