13th، ژانویه 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در جشن میلاد حضرت زهرا(س) با حضور مداحان و شعرا

امام جمعه دزفول: حضرت زهرا(س) نمادی از رحمه‌للعالمین پیامبر و آیینه آیه إِنَّکَ لَعَلَى خُلُقٍ عَظِیم می‌باشند.

برگزاری چنین مجالسی شاید قدرشناسی از گوشه‌ای از نعمت بزرگ ولایت نعمت و محبت اهل بیت باشد.

زمان انتشار: 13th, ژانویه 2023 ساعت 10:52 ق.ظ | کد خبر: 94091

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور حجهالاسلام والمسلمین عبداللهی امام جمعه موقت دزفول، فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان، چرخابی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مداحان و نغمه سرایان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و شعرا، خواهران و برادران در نهاد امامت جمعه دزفول برگزار شد.

امام جمعه دزفول در این مجلس نورانی ضمن تبریک و تهنیت فرا رسیدن میلاد بی بی دو عالم و روز مادر گفت: برگزاری چنین مجالسی شاید قدرشناسی از گوشه‌ای از نعمت بزرگ ولایت نعمت و محبت اهل بیت باشد و امید است که از این جلسه بهره مند شویم.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی افزود: محبت و مودت نسبت به زهرای مرضیه(س) کوثر پیامبر شاید از نعمتهایی باشد که قابل اندازه گیری نیستند، خداوند این نعمت را به ما ارزانی داشته است و ان‌شاءالله این نشست شکری بر این نعمت باشد.

وی تصریح کرد: حضرت زهرا(س) نمادی از رحمه‌للعالمین پیامبر و آیینه آیه إِنَّکَ لَعَلَى خُلُقٍ عَظِیم می‌باشند.

امام جمعه دزفول گفت: حضرت فاطمه(س) در حدیثی که بیانگر محبت و مودت ایشان نسبت به شیعیان است از خدا تقاضا می‌کند خداوندا به حق اولیاء و مقربانی که برگزیده‌اند و به گریه فرزندانم پس از جدایی من از ایشان، از گناهان خطاکاران شیعیان من و شیعیان فرزندانم درگذر.

حجه‌الاسلام و المسلمین قاضی ادامه داد: معنا و مفهوم و تعبیری رساتر از این حدیث، در مهر و محبت و رأفت فاطمه زهرا(س) نسبت به شیعیان نمی‌توان یافت.

همچنین در این جلسه از پیشکسوتان شاعر و مداح تجلیل و از کتاب “حرفی نماند” اثر سید حسن سبزقبا رو نمایی شد و تعدادی از مداحان و شعرای خواهر و برادر اشعار خود را ارائه کردند.