2nd، ژانویه 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
به مناسبت 9 دی و سالروز شهادت سردار سلیمانی

امام جمعه دزفول: حیات حاج قاسم برای دشمنان خیلی سنگین بود ولی فکر نمی‌کردند که شهید حاج قاسم از خود حاج قاسم خیلی برای آنها خطرناک تر باشد.

امروز باید با بصیرت در مقابل جنگ نرم و جنگ روایتهای دشمن ایستادگی کرد.

زمان انتشار: 2nd, ژانویه 2023 ساعت 12:04 ب.ظ | کد خبر: 93967

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در ندامتگاه دزفول در دهه بصیرت به مناسبت ۹ دی و در آستانه سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس گفت: حاج قاسم آنچنان شخصیت بزرگی دارد و مرد بزرگی است که به راحتی نمی‌توان درباره او سخن گفت.

امام جمعه دزفول با اشاره به اشتباه راهبردی آمریکا در به شهادت رساندن حاج قاسم تصریح کرد: حیات حاج قاسم برای دشمنان خیلی سنگین بود ولی فکر نمی‌کردند که شهید حاج قاسم از خود حاج قاسم خیلی برای آنها خطرناک تر باشد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی افزود: شهادت مردان بزرگ هم بزرگ هست، شهادت حاج قاسم تحول عظیمی بوجود آورد به گونه‌ای که دشمن تصور می‌کرد با ترور حاج قاسم و به شهادت رساندن او خللی در امر مقاومت و جبهه مقاومت بوجود می‌آید؛ ولی نمی‌دانست برگ دیگری از تاریخ رقم می‌خورد که به مراتب کار را برای آنها دشوارتر و سخت‌تر خواهد کرد.

امام جمعه دزفول اظهار داشت: دشمن می‌دانست که وقتی شخصیتی مثل حاج قاسم شهید می‌شود همانگونه که حضرت آقا بارها فرمودند دوران بزن و در رو تمام شده است، ما بی تفاوت نخواهیم بود، به همین دلیل خود را برای ضربه متقابل آماده کرده بودند.

وی افزود: در اولین گام انتقام سخت، یکی از مهمترین پایگاههای آمریکاییها در عین الاسد عراق با خاک یکسان شد و در تاریخ آمریکا اولین بار بود که آمریکا نتوانست هیچ عکس العملی نشان بدهد، و همچنان انتقام سخت راهبردی ما در مقابل حماقت راهبردی آمریکا ادامه دارد و تا آن انتقام سختی که شایسته خون پاک شهدای مقاومت هست نگیریم دست بردار نیستیم.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: البته زمان و مکان و کیفیت این انتقام سخت را نمی‌گوییم؛ که در حقیقت این خود کابوسی برای دشمن درست می‌کند؛ دشمنان یک لحظه آرامش ندارند و ما با این انتقام سخت، جنگ روانی شدیدی علیه آمریکا راه افتاده است.

امام جمعه دزفول با اشاره به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: هیچ کشوری به خود جرأت نمی‌دهد به اسرائیل امکاناتی بدهد که نسبت به ایران تعرضی صورت بگیرد این اقتداری است که خون پاک حاج قاسم برای ما به همراه آورد.

وی افزود: امروز جمهوری اسلامی بعنوان قدرت اول منطقه غرب آسیا در تمام معادلات سیاسی و امنیتی و ثبات سیاسی و نظامی در منطقه حرف اول را می‌زند؛ ما یک روزی برای سیم خاردار در دفاع مقدس محتاج بودیم و به ما نمی‌دادند ولی الان صدای دنیا بلند شده که چرا شما به روسیه پهپاد و موشک می‌دهید که اوکراین را بزند.

امام جمعه دزفول به عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: در دوران دفاع مقدس رزمندگان و شهدای ما با دست خالی در مقابل دشمن ایستادند و مقاومت کردند و برای شهید شدن در راه خدا از یکدیگر سبقت می‌گرفتند و امروز خدا این عزت و سربلندی را به ما داده است.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی گفت: جنگ امروز جنگ ترکیبی است، در اغتشاشات اخیر، تمام کشورها از اغتشاشگران و فریب خوردگان حمایت کردند بعضی از آنها که ادعای کدخدایی دنیا را هم دارند خیلی سخیف رفتار کردند و متوهم شدند که کار نظام جمهوری اسلامی تمام شده است اما حضرت آقا فرمودند این درخت تنومند نظام جمهوری اسلامی بیدی نیست که با این بادها بلرزد.

امام جمعه دزفول با تأکید بر اینکه امروز باید با بصیرت و آگاهی در مقابل جنگ نرم دشمن و در مقابل جنگ روایتهای دشمن ایستادگی کرد گفت: بصیرت در روایات یعنی انسان روی چیزهای که اطراف او می‌گذرد تدبر کند، سطحی نگذرد و فکر کند که چه اتفاقی اطرافش می‌گذرد؛ دشمن دارد کجا را می‌زند و روش دشمن چیست.

شایان ذکر است که نماز ظهر و عصر به امامت حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول اقامه شد.