30th، دسامبر 2022
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
همزمان با سالروز حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

اقشار مختلف مردم دزفول بعد از اقامه نماز جمعه با راهپیمایی و ابراز انزجار از دشمنان انقلاب اسلامی، وفاداری خود به آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران را به رخ دشمنان انقلاب و نظام کشیدند.

با دردست داشتن پرچم‌ ایران،شعارهای دشمن شکن وضداستکباری سردادند.

زمان انتشار: 30th, دسامبر 2022 ساعت 8:40 ب.ظ | کد خبر: 93938

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در راهپیمایی گرامیداشت حماسه ۹ دی‌ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت که اقشار مختلف مردم، امام جمعه دزفول و جمعی از مسئولان این شهرستان شرکت داشتند، مردم ولایت مدار دزفول با سردادن شعارهای انقلابی مسیر راهپیمایی را از محل مصلا تا میدان وحدت(حاج مرادی) پیمودند.

راهپیمایان در این مراسم با در دست داشتن پرچم‌های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و پلاکاردهایی با مضمون حمایت از مقام معظم رهبری، شعارهای دشمن شکن و ضداستکباری همچون مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر ضد ولایت فقیه سردادند.

مرگ بر انگلیس، مرگ بر آمریکا، تجلی بصیرت اطاعت از ولایت، راه نجات امت اطاعت از ولایت، حزب فقط حزب علی رهبر فقط سید علی، ما همه سرباز توییم خامنه‌ای گوش به فرمان توییم خامنه‌ای، این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده، حیدریم حیدریم مدافع رهبریم، ما ذوالفقار حیدریم مطیع امر رهبریم، مرگ بر فتنه گر، ما همه با هم هستیم پشت ولایت هستیم و رمز بقای اسلام پیروی از امام است از دیگر شعارهای مردم دزفول در راهپیمایی حماسه نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت بود.