17th، دسامبر 2022
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در جلسه ستاد نمازجمعه دزفول

امام جمعه دزفول: ولایتمداری باید در فکر و اندیشه ما، تحلیل و نگاه سیاسی ما حاکم باشد، دقیقا پا جای پای حضرت آقا گذاشته و دنباله رو ولایت باشیم.

یکی از مواردی که در خطبه‌ها به آن توجه می‌شود شناساندن دشمن و روش دشمن است.

زمان انتشار: 17th, دسامبر 2022 ساعت 10:45 ق.ظ | کد خبر: 93863

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جلسه ستاد نماز جمعه با حضور اعضای ستاد در نهاد امامت جمعه دزفول تشکیل شد.

امام جمعه دزفول در این جلسه جهاد تبیین را ضروری دانست و گفت: در زمینه جهاد تبیین که مورد تأکید مقام معظم رهبری نیز هست باید تلاش شود که از همه ظرفیتها استفاده شود؛ هم ظرفیت مصلا و هم ظرفیت برنامه‌های پیرامونی مثل نمایشگاه کتاب، میز خدمت و دیگر برنامه‌ها.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول افزود: برنامه‌های جانبی باید به تناسب اجرا شود تا از همه ظرفیتها به نحو مطلوب تر بهره برداری فرهنگی شود.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی اظهار داشت: وقتی انسان با فکر و اندیشه‌ای انس می‌گیرد ناخودآگاه رفتار انسان، مطالبی که بیان می‌کند با فکر و اندیشه یکی شده و واحد می‌شوند؛ ولایتمداری نیز باید در فکر و اندیشه ما، تحلیل و نگاه سیاسی ما حاکم باشد و دقیقا پا جای پای حضرت آقا گذاشته و دنباله رو ولایت باشیم.

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال ایجاد تشنج در جامعه است، خاطرنشان کرد: همانگونه که یکی از توصیه‌های رهبر معظم انقلاب دشمن شناسی و روش شناسی است؛ یکی از مواردی که در خطبه‌ها به آن توجه می‌شود شناساندن دشمن و روش دشمن است.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: دشمن به دنبال ایجاد حجم عظیمی از تنفر و انزجار نسبت به نیروهای ارزشی، ولایت، نظام مقدس جمهوری اسلامی، بسیج و روحانیت است و تلاش می‌کند ذهن جوانان را شستشو دهد که باید در این زمینه روشنگری کرد و جهاد تبیین را اجرایی نمود.

شایان ذکر است که اعضای ستاد نماز جمعه در این جلسه نقطه نظرات خود را برای باشکوه تر برگزار کردن مراسم عبادی سیاسی و وحدت آفرین نمازجمعه ارائه دادند.