15th، نوامبر 2022
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار دکتر امیرصادق ایران باستان رییس بیمارستان تأمین اجتماعی دزفول

امام جمعه دزفول: از قوه به فعلیت رسیدن تمام ظرفیت بیمارستان بسیار اهمیت دارد تا با تمام ظرفیت در خدمت مردم باشد.

مردم دزفول شایسته خدمت هستند و ما وظیفه داریم در حد توان به مردم خدمت کنیم.

زمان انتشار: 15th, نوامبر 2022 ساعت 10:22 ق.ظ | کد خبر: 93596

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” دکتر امیرصادق ایران باستان رییس بیمارستان تأمین اجتماعی دزفول به اتفاق جمعی از مسئولین بیمارستان با امام جمعه دزفول دیدار و گزارش مسرت بخشی از پیشرفت بیمارستان به جهت خدمت رسانی به بیمه شدگان تأمین اجتماعی ارائه کرد.

امام جمعه دزفول در این دیدار ضمن تقدیر از تلاشهای جهادی برای راه اندازی بیمارستان گفت: مردم دزفول انسانهای شریفی هستند که در مقاطع مختلف از جمله دوران دفاع مقدس صبر و استقامت خود و فرهیختگی جامعه شهرستان را نشان دادند.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی افزود: مردم دزفول برای حفظ اسلام، کشور و ولایت خون دلها خوردند، برای اینکه شهر خالی از سکنه نشود و دشمن زمینه پیشروی و تصرف شهر را پیدا نکند بلاها را به جان خریدند، در شهر ماندند و در دوران دفاع مقدس شهر همچنان سرزنده و پویا بود.

وی یادآور شد: در دوران دفاع مقدس با وجود هجمه و حمله دشمن، بمباران و موشکباران دشمن نمازجمعه هر هفته بدون تعطیلی به  امامت آیت الله قاضی(ره) برپا بود، رزمندگان با دیدن روحیه بالای مردم و سرزندگی شهر، روحیه می‌گرفتند و در جبهه با روحیه بالا با دشمن مقابله می‌کردند.

امام جمعه دزفول گفت: این مردم شایسته خدمت هستند و ما وظیفه داریم در حد توان به مردم خدمت کنیم، یکی از کارهای بزرگ و مهمی که در زمینه درمان صورت گرفت احداث بیمارستان تأمین اجتماعی بود.

امام جمعه دزفول افزود: از قوه به فعلیت رسیدن تمام ظرفیت بیمارستان بسیار اهمیت دارد تا با تمام ظرفیت در خدمت مردم باشد.

وی تصریح کرد: می‌توان خدمات را از نظر کیفیت و کمیت توسعه و افزایش داد تا بتواند علاوه بر شمال استان، استانهای هم جوار را نیز پوشش دهد و با نگاهی به این بیمارستان نگریست که قطب درمانی در منطقه گردد.