12th، نوامبر 2022
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در آیین کلنگ زنی مرکز سی تی آنژیو وابسته به بیمارستان خیریه امام حسن مجتبی(ع) دزفول

امام جمعه دزفول: انجام کار خیر معامله با خداست و علاوه بر پاداش اخروی، سود و منافع دنیوی آن نیز به انسان می‌رسد.

دستگیری از مردم موجب نزول رحمت الهی می‌شود.

زمان انتشار: 12th, نوامبر 2022 ساعت 1:33 ب.ظ | کد خبر: 93592

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آیین کلنگ زنی مرکز سی تی آنژیو وابسته به بیمارستان خیریه امام حسن مجتبی علیه السلام شهرستان دزفول به نام خیر بزرگوار حاج حسن بیدلی با حضور مسئولین و اعضای مجمع خیرین سلامت شهرستان دزفول برگزار شد.

امام جمعه دزفول در این مراسم ضمن تشکر از انجام این کار ارزشمند گفت: انجام کارهای خیر همواره موجب سربلندی و سرافرازی شهرستان بوده، خدمت رسانی به شهروندان دزفولی، هم استانی ها و استانهای هم جوار و دستگیری از مردم موجب می‌شود که رحمت الهی شامل حال مردم شود.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی افزود: انجام کار خیر معامله با خداست و علاوه بر پاداش اخروی، سود و منافع دنیوی آن نیز به انسان می‌رسد و باعث عزت و سربلندی و خیر و برکت می‌شود.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول تصریح کرد: بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) شهرستان دزفول از یک کار کوچک شروع شد و امروز در کشور می‌درخشد، قابل تقدیر است و موجب سعادت دنیا و رستگاری آخرت خواهد شد.

شایان ذکر است سی تی آنژیو معمولا برای بیماران قلبی با سن بالا انجام می‌شود؛ دستگاهی بسیار مفید و مهم و ضروری است که کارهای اورژانس شهرستان را پوشش می‌دهد. با نصب این دستگاه، دزفول در تجهیزات تصویربرداری پزشکی در استان هم ردیف اهواز ولی از دیگر استانها پیشتر می‌باشد؛ ولی در زمینه دستگاههای درمانی تصویربرداری و رادیوتراپی با اختلاف زیاد جلوتر از اهواز است. بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) دزفول به لحاظ مدل و توانایی و تعداد دستگاههای موجود، بهترین مرکز درمان بیماران سرطانی در کشور می‌باشد.