3rd، سپتامبر 2022
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار سردار کلولی مدیر عامل بنیاد چهارم خرداد

امام جمعه دزفول: در ثبت و انتشار مقاومت مردم دزفول و گرامیداشت روز چهارم خرداد باید توانمندیها و نیروهای کارآمد این شهرستان را بکار گرفت.

کارهای فرهنگی باید متمرکز و هماهنگ باشد و از تمام ظرفیتها استفاده شود.

زمان انتشار: 3rd, سپتامبر 2022 ساعت 2:54 ب.ظ | کد خبر: 92890

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی در دیدار سردار کلولی در نهاد امامت جمعه به ظرفیتها و استعدادهای شهرستان دزفول بعنوان نعمت الهی یاد کرد و گفت: توانمندیها و نیروهای کارآمد و مؤثری در شهرستان دزفول وجود دارد که چه بسا ما از آنها غافل هستیم.

امام جمعه دزفول ادامه داد: بحمدالله نسل دوم و سوم و چهارم انقلاب اسلامی نیروهایی کارآمدی هستند که باید آنها را شناسایی کرد و به رشد و شکوفایی آنها بها داد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی تبلیغ برنامه‌های فرهنگی دزفول را در سطح کشور ضروری دانست و افزود: برنامه‌هایی همچون پخش تاسوعا و عاشورای حسینی از رسانه ملی یک امتیاز برای شهرستان دزفول بود و انعکاس این واقعیتها پیشینه دزفول را نشان می‌دهد.

امام جمعه دزفول از کارهای فرهنگی سردار کلولی مدیر عامل بنیاد چهارم خرداد و همکاران ایشان قدردانی کرد و گفت: هر کار فرهنگی که در سطح کشور انجام می‌دهید شهرستان دزفول بعنوان مسقط الرأس محسوب می‌شود و باید بعنوان امانتی نسل به نسل دیگر منتقل شود.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی پرهیز از هم عرض کردن کارهای فرهنگی را مهم دانست و تأکید کرد: کارهای فرهنگی باید متمرکز و هماهنگ باشد و اگر لازم بود تقسیم کار صورت بگیرد و از تمام ظرفیتها استفاده شود.

سخنان سردار کلولی

در این دیدار سردار کلولی گزارشی از فعالیت های بنیاد چهارم خرداد در سال ۱۴۰۱ ارائه داد و گفت: این نهاد در تلاش است بمنظور ثبت وقایع دوران دفاع مقدس در این شهرستان، با استفاده از منابع و مراکز اسناد کشور اطلس مقاومت و پایداری مردم دزفول را در قالب متن و عکس و در دو جلد جمع آوری و منتشر نماید.

مدیر عامل بنیاد چهارم خرداد تأکید کرد: با برنامه ریزیهایی که در این نهاد انجام می‌شود حماسه ماندگار مقاومت مردم دزفول در دفاع مقدس در قالب برنامه‌های متنوع به نسل جوان منتقل خواهد شد.