3rd، آگوست 2022
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول

امام جمعه دزفول: نباید در جنگ نرم عقب نشینی کرد و نباید به دشمن اجازه داد که با هیاهو کار خود را پیش ببرد.

افراد جامعه باید بدانند که حجاب و عفاف قانون است و نباید از آن تخطی شود.

زمان انتشار: 3rd, آگوست 2022 ساعت 10:58 ق.ظ | کد خبر: 92627

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول ضمن تسلیت  فرارسیدن ماه محرم الحرام به منویات مقام عظمای ولایت در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور در خصوص جایگاه زن اشاره کرد و گفت: نباید در نگاه غرب به جایگاه زن انفعالی عمل کرد بلکه باید به غرب و دیدگاه آنها به زن تهاجمی برخورد کرد.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول افزود: دشمن در موضوع عفاف و حجاب سعی دارد نیروهای  انقلابی و متدین را به انفعال بکشاند، باید آگاه باشیم که دشمن عِده و عُده زیادی ندارد، نباید خود را ببازیم، باید بر اساس منطق مستدل قوی فرهنگ سازی کرده و جهاد تبیین را مدنظر داشته باشیم.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: افراد جامعه باید بدانند که حجاب و عفاف قانون است و نباید از آن تخطی شود.

امام جمعه دزفول اظهار داشت: نباید در جنگ نرم عقب نشینی کرد و نباید به دشمن اجازه داد که با هیاهو کار خود را پیش ببرد.

وی خاطر نشان کرد: باید از ظرفیتهای موجود در مبحث حجاب و عفاف استفاده کرد، اگر درست عمل شود هیچ مشکل، خلأ و کمبودی برای برخورد قانونی با موارد تخلف وجود ندارد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: حجاب و عفاف یکی از عرصه‌های جنگ نرم است، باید در این جبهه محکم ایستاد، اداراتی که در این زمینه خوب عمل می‌کنند تشویق و با ادارات و نهادهایی که کوتاهی می‌نمایند برخورد شود.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول با اشاره به اینکه امروز رسانه در اطلاع رسانی حرف اول را می‌زند افزود: باید منسجم و سازمان یافته عمل کرد و از ظرفیتهای مردمی بهره برد، و کارهای صورت گرفته را رسانه‌ای کرد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی درخصوص عزاداری در ماه محرم تأکید کرد: عزاداریها باید علاوه بر شور حسینی دارای شعور و محتوا نیز باشند، دهه محرم فرصت طلایی برای معرفت افزایی است باید از این ظرفیت استفاده کرد.