20th، ژوئن 2022
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 20th, ژوئن 2022 ساعت 1:26 ب.ظ | کد خبر: 92392

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی در دیدار با اعضای ستاد احیاء امربه معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول با قدردانی از تلاش خالصانه آمران به معروف و ناهیان ازمنکر به بیان روایتی از امام رضا (ع) اشاره کرد و گفت: یکی از وظائف  آمران به معروف ونهی از منکر معرفی زیبایهای دین در سطح جامعه است.

امام جمعه دزفول افزود: آمران امربه معروف در مقابله با معضلات اجتماعی باید با اخلاقی نیکو و مدارا رفتارکنند تا مردم مایوس نشوند.

وی برخورد صحیح مدیران و کارکنان اداراه ها و نهادها را با ارباب رجوع مهم برشمرد و افزود: مدیران دستگاههای اداری علاوه بر نظارت بر کارکنان خود، نسبت به اجرای دستورالعمل و شاخص‌های «عفاف وحجاب » هم باید اهتمام بیشتری ورزند.

امام جمعه دزفول برضرورت احترام ویژه به بانوان با حجاب و تجلیل از معلمان و کارمندان آموزش و پرورش  تاکیدکرد و افزود:  امران به معروف و ناهیان از منکر، راهکارهای عملی «عفاف و حجاب» را در جامعه، شناسایی کنند  تا فرهنگ حجاب در جامعه بهتر ترویج و تقویت شود.

امام جمعه دزفول همچنین برضرورت مقابله با هجمه فرهنگی دشمن با برنامه های مختلف تاکید کرد.

درادامه این جلسه سرهنگ پاسدار حکمت پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول گزارشی را درخصوص طرح  نظارت عفاف و حجاب بر ادارات و دستگاه های دولتی ارائه داد.

دراین جلسه  همچنین شهردار دزفول و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی، اداره های آموزش وپرورش و فرهنگ وارشاد اسلامی  دزفول ضمن بیان عملکردهای خود طرحها و پیشنهادات خودرا ارائه دادند.