18th، ژوئن 2022
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 18th, ژوئن 2022 ساعت 6:44 ب.ظ | کد خبر: 92378

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در دیدار با مسئول کانون جلسات قرآن مساجد دزفول فرهنگی دزفول گفت: حرکتهای فرهنگی مساجد درنمازجمعه می تواند باعث نشاط بیشتر و تقویت روحیه مردم شود.

وی افزود: در کارهای فرهنگی باید همه مساجد، هماهنگ و در مناسبتهای ملی مذهبی اهتمام لازم را داشته باشند.

حجه الاسلام والمسلمین قاضی گستردگی کار فرهنگی درعرصه مساجد را مهم دانست و اظهار کرد: کانون جلسات قرآن مساجد باید ازاسناد بالاتر اطلاع و برای رسیدن به  اهداف خود برنامه ریزی داشته باشد.

امام جمعه دزفول با بیان این مطلب که کارهای فرهنگی باید از اول هرسال مکتوب شود بیان داشت: درکارفرهنگی باید هنر را در اولویت قرارداد و با شناسایی نیروههای مستعد و آموزش آنها به تربیت مربی در طول سال پرداخت.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول مرتبط بودن کانون جلسات قرآن با حوزه و روحانیت را از ضروریات کار ارزیابی و خاطرنشان کرد: کاراعتقادی زیر بنای کار فرهنگی است و حتماً باید متصل به یک منبع مورد اعتماد باشد و با این کار ظرفیتها بالا خواهد رفت.

همچنین در این جلسه آقای محمد اسماعیلی مسئول کانون جلسات قرآن مساجد دزفول گزارشی از فعالیتهای تابستان امسال را در زمینه برنامه های مذهبی،آموزشی،اردویی و تفریحی نوجوانان و جوانان مساجددزفول ارائه داد و خواستار اهتمام بیشتر مسئولان فرهنگی شهرستان در توجه بیشتر به جلسات قرآنی مساجد شد.