17th، مارس 2023
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید عباس جعفری

دستورهای اسلامی از جمله نماز را بپا دارید.

زمان انتشار: 17th, مارس 2023 ساعت 12:00 ق.ظ | کد خبر: 92291

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه شهید عباس جعفری

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ

هرگز مپندارید که کسانیکه در راه خدا کشته می شوند مرده اند بلکه آنها زنده اند و نزد خدای خود روزی می خورند.

سلام علیکم

درود و سلام به امام امت بزرگوار ما و سلام و درود بر خانواده‌های شهدا ایران درود بر مجروحین و معلولین ما این یکی از وظایف هر مسلمان است که با تجاوز به اسلام و ناموس و وطن در مقابل هر تجاوزگری ایستاده و تا آخرین نیرو آنان را نابود و از کشورمان اخراج کنیم و اکنون زمانی فرا رسیده که با یورش به متجاوزین عراقی که از هیچگونه عمل غیر اسلامی و غیر انسانی مضایقه نمی‌کنند نشان دهیم که نصرت دین خدا تا چه حد می‌باشد.

خداوند بر ما منت نهاده است که در جبهه حق می‌جنگیم و این خود تشکر بینهایت خواهد که ما بندگان خداوند در پی آن باشیم که اسلام را شناخته و بدان عمل کنیم که در این صورت رضایت او را فراهم کرده‌ایم و حال که ما آمده‌ایم تا در راه خدا جهاد کنیم سلاح شهادت، خود را به همراه داریم تا زمانی که این سلاح در اختیار ماست پیروزی و فتح ما بدون شک حتمی خواهد بود.

و اکنون ای مردم سعی کنید همیشه دستورهای اسلامی را از جمله نماز را بپا دارید که به قول امام نماز انسان ساز است و اگر نماز ما مورد قبول خداوند متعال باشد تمامی اعمال خود بخود مورد قبول خداوند است زیرا نماز ستون و اساس دین است و سعی کنید با هم دیگر رفتار خوب داشته باشید و بخاطر کوچکترین مسئله بین شما اختلاف نیافتد و نسبت به یکدیگر گذشت داشته باشید و همیشه سعی کنید در هر کاری که شما را نهادند عادلانه انجام دهید و از رهبری امام خمینی که سخنانش حسین گونه است پیروی کنید و به آن عمل کنید.

و شما بدانید ای منافقان کافر و بی‌دین و ای دشمنان اسلام: شما ببیید تا مجال هر کاری و هر توطئه‌ای برای انقلابمان اسلام و برای برادران حزب اللهی ما می‌چیدند هیچ کاری از دست شما نمی‌آید و طرحهایی که بر سرپرستان ایران کرده‌اید و هر کاری می‌خواستید بکنید از دست شما نمی‌آید و بدانید حزب خدا پیروز است همان طوریکه خدا می‌فرماید حزب الله هم الغالبون حزب خدا پیروز است و تا آخرین لحظه‌ای که کفر بعثی ایستاده است ما هم ایستاده‌ایم.

و ای پدر و ای مادر عزیزم: می‌دانم که شما خیلی زحمت برای من کشیده‌اید و رنجها دیده‌اید من از شما کمال تشکر را دارم و چنانچه در این مدت فرزند خوبی برای شما نبودم؛ امیدوارم مرا ببخشید و برای من ناراحت نباشید که من را در راه اسلام داده‌اید و هیچ ناراحتی نداشته باشید و بدانید راهی را که من آمده‌ام در راه خداست.

و همچنین من را مادر عزیزم و پدر عزیز دعا کنید که پیروز شویم اسیران ما و رزمندگان ما به پیروزی نهائی برسند و صحیح و سالم به خانواده‌هایشان برگرداند و باری مادر عزیز اگر حرف بدی با شما زده‌ام امیدوارم مرا ببخشید و من اگر حرفی به شما زده‌ام و جواب شما را داده ام من ناراحت بوده‌ام امیدوارم مرا ببخشید.

و باری پدر عزیز به مسجد بروید و سرکشی بکنید و بدانید دشمنان اسلام به نابودی می‌رسند و ای منافقان بدانید هر کار خوب و بد را پاداش می‌دهد، گرچه بسیار کوچک باشد به اندازه یک دانه خردل که در دل صخره‌ای پنهان باشد. یا در آسمان‌ها و یا در زمین افتاده باشد؛ کاری که انجام می‌دهید هر چه انجام شود و هر چه کوچک باشد از خدا پنهان نیست.

خدمت پدرم و مادرم و برادرانم و خواهرانم: بعد از مرگ من ناراحت نباشید و پیراهن سیاه برای من نپوشید و سر و صورت خود را برای من مو نکنید من خیلی ناراحت می‌شوم و برای من گریه نکنید و بدگوئی و غیبت یکدیگر نکنید آیا کسی دوست دارد گوشت برادر مرده خود را بخورد؛ حتما آن را دوست ندارد و پرهیزکار باشید و از گناهان دست بردارید. خدا توبه پذیر و مهربان است.

ای خواهران و ای برادران اگر ناراحتی از من دارید مرا ببخشید و من برادر کوچکتر شما هستم. اگر من شهید شدم مرا در قبرستان ولی آباد به خاک بسپارید.

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول