15th، جولای 2022
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید غلامرضا رئیسی للری

هیچ نوری به اندازه نور شهید روشن نیست.

زمان انتشار: 15th, جولای 2022 ساعت 12:00 ق.ظ | کد خبر: 92233

بسم رب الشهداء و الصدیقین

وصیت‌نامه شهید غلامرضا رئیسی للری

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ

با درود وسلام به رهبرکبیر انقلاب وشهیدان راه حق که از روی حق برباطل می‌جنگند .

اینجانب احساس مسئولیت کردم که به جبهه حق علیه باطل بروم چرا که اسلام درگیر خطر منافقین است. من هرچندکه تقریباً از مادر دلسوز و پدرعزیز و بزرگوار و مادربزرگ و برادران مبارزم اجازه‌ای نگرفته ولی از خدای خودم اجازه گرفته‌ام و دستورات او را اجراء کرده‌ام.

باید برای او کاری کنیم که رضایت او ما را دچار امیدی کند و این بود که این راه را انتخاب کردم.

وظیفه هر فرد مسلمان واقعی است که از دین و مکتب خود پیروی و دشمنان را از بین برده و دسیسه‌های آنان را علیه‌ اسلام، سرکوب و در نطفه خفه‌اش کند.

پدر و مادرم خودتان می‌دانید که سالها بود دنبال راه سرخ حسین(ع) تکاپو می‌کردم وحالا که راه مورد علاقه را پیدا کرده‌ام باید آن راه را بروم ودنباله رو شما هستم، مخصوصاً برادرانم که بهتر می‌توانند راه را به مردم نشان داده و آنها را تشویق، وخود در راه او کوشش وسرافرازی را نسبت به آن مردم کوشا شوند .

محمد رضا: اگر من به لقاءالله رسیدم نگوئید که چون من شهید شده‌ام یکدفعه خدای ناکرده از برپا شدن جشن وعروسی صرف نظر شود و… ویا تأخیر یا خللی درآن پدید آید ویا شهید شدن من باعث مزاحمت برای جشن وعروسی شما شود، یعنی عروسی را به عقب نیاندازید.

من شهید شده‌ام، شهید قلب تاریخ است، شهید منّور تاریخ است، نوری که از شهید تولید می‌شود ودرتاریخ افکنده می‌شود هیچ نوری به اندازه نور شهید روشن‌تر نیست، چون نور الهی درآن است، شهید شدن در راه خدا مگر چیز کمی است، اسلام به خون احتیاج دارد وباید درختش را آبیاری کرد.

درمورد شهید شدن من، اساسا عزادارای وناراحتی را کنارگذاشته وتوکل به خدا کنید وبرای امام زمان(عج) راهبر و راهگشای ما، دعا کنید.

واگر پیکر ناتوان من را پیدا کردید مسئولیت پیکر ودفن کردن مرا که باید درکجا بخاک سپرده شوم برادر بزرگم اختیار می‌کند نه دیگر کسی.

وآخرین وصیت من به شما این است که برای امام امت خمینی کبیر رهبر مستضعفان دعا کنید که انقلاب سراسر جهان بوسیله امام زمان(عج) صورت خواهد گرفت و زنده بماند و از شردشمنان محفوظ بماند. ان‌شاءالله.

ناگفته نماند که پیکر من اگردر میان شماها بود کسی که نمازخوان نباشد به پیکر من سعی کنید دست درازی نکند وخانواده عزیزم برای من گریه نکنید، چون اگرمنافقی درمیان شما باشد،خوشحال می‌شود، ولی اگر برعکس شود و… ، اگر فقط توکل به خدا کردید وشما خوب وبدون گریه اجراء کردید ومنافقان بدشان می‌آید که دراین صورت بدی منافقان باعث خوشحال شدن من ومتقیان می‌شود به همه شماها سلام می‌رسانم مخصوصاً به برادر بزرگم محمد رضا چون اوبود که مرا به اسلام دعوت کرد و مرا به خط و راه اسلام راهنمایی کرد و به این راه انداخت، یادم می‌آید که برادرم محمد رضا، گفته بود اگر شهید شدی آن موقع است که بهترین سخنرانی را انجام می‌دهم.

من هم منتظر همین روز ومنتظر بهترین سخنرانی شما وچشم براه حرفهای پر معنای تو هستم.

خداحافظ برادر، من دست وپا وصورت همه شما افراد خانواده را از راه دور و در صحرای کربلای خوزستان می‌بوسم واز شما می‌خواهم که حلالم کنید وباز هم عفو را از شما طلب می‌کنم.

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول