22nd، جولای 2022
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید غلامعلی قالوندی

مسجد را خالی نکنید و شهدا را از یاد نبرید.

زمان انتشار: 22nd, جولای 2022 ساعت 12:00 ق.ظ | کد خبر: 92229

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه شهید غلامعلی قالوندی

شهادت هدیه‌ای است برای کسانی که لایق باشند. امام خمینی

بنام خدایی که برای رضای او مخلصانه کار می‌کنیم و بنام خدائی که ما را آفرید و به نام خدائی که معشوق اوئیم و بنام خدائی که همه ما به سوی او رجوع خواهیم کرد.

ان‌شاءالله که خداوند توفیق دهد که راه شهدا را ادامه دهید بالاخره همه باید این دنیا را ترک گویند و به دنیای دیگر بروند ممکن است بعضی در راه خدا و بعضی در راه نفس و بعضی در راه پول کشته شوند در هرصورت مرگ مرگ است و هیچ کس نمی‌تواند جلوی مرگ را بگیرد، روزها همانند رودی که به دریاچه می‌ریزد می‌گذرد و دنیا و روزگار همانند مدرسه‌ای است که از روز اول که به مدرسه می‌روی تا آخر که امتحان می‌دهی یا قبول می‌شوی و یا مردود و همه اینها را که در نظر بگیریم باید همه بروند و هر چه را در این دنیا کاشته‌اند در آن دنیا برداشت کنند.

ممکن است بعضی نامه اعمالشان در جهنم و بعضی در بهشت باشد پس چه بهتر است از حالا که دیر نشده بخود آئیم و از حالا خود را پاک کنیم تا در روز قیامت بتوانیم جوابگو باشیم .

برادرانم به شما چند توصیه می‌کنم از حالا به خود بیائید هنوز خیلی وقتها دارید، خود را اصلاح کنید از شما می‌خواهم که امام را این پیر ۸۰ ساله را تنها نگذارید از روحانیت پیروی کنید، از شما بسیجیها می‌خواهم که حرمت این بسیج سپاه را حفظ کنید که خدا نکرده این بسیج لکه دار نشود و چون که منافقها منتظر همچین موقعیتهایی هستند از شما همگی می‌خواهم که برای من اصلا گریه نکنید.

چون که به نفع منافقان است و همیشه خوشحال باشید، من این را بگویم که لایق شهادت نیستم، چون خیلی‌ها بودند که از من والاتر و بهتر بودند من قلباً این را بگویم که از یکایک برادران بسیج خیلی خیلی خوشم می‌آید و خیلی از آنها راضی هستم و اگر شماها را ناراحت و دلگیر کرده‌ام من را ببخشید از شما می‌خواهم مسجد را خالی نکنید و همیشه یاد شهدا را از یاد نبرید چون که با یاد شهیدان انسان به فکر می‌افتد و خود را می‌سازد.

از خانواده‌ام می‌خواهم من را ببخشند و هر دو برادرم چون که کارهائی را که می‌گفتند ممکن بود انجام ندهم یک توصیه در آخر دارم همیشه سر نماز دعا کنید؛ امام را، معلولین را، مریضان را رزمندگان اسلام را، دعا کنید.

خداوند ازهمه ما درگذرد و ما را عفو می‌کند دعا کنید که خداوند به خانواده‌های شهدا صبر و استقامت بیشتر عطا نماید.

والسلام ۳۰/۱۲/۶۰

یک وصیت کوچک:

من را ببخشید من یک چیز از شما می‌خواهم آن هم دعا است دعا برای رزمندگان، دعا برای امام، دعا برای اولیاء، شهیدان من همیشه بعد از نماز دعا می‌کنم و می‌گویم :

خدایا اماممان را تا ظهور حضرت مهدی(عج) نگهدار…

خدایا از عمر ما بکاه و بر عمر اماممان بیفزا…

ما را جزو بندگان مخلصت قرار ده…

خدایا در کارهایمان اخلاصیت ایجاد کن…

کارهایمان فقط برای تو باشد…

خدایا در کارها موفق و پیروزمان کن…

خدایا بما صبر و استقامت عطا کن…

خدایا ایمانمان و تقوایمان را تقویت کن…

خدایا ما را به راه خود راهنمائی کن…

خدایا گناهان ما را ببخش و ما را عفو کن …

خدایا ظهور امام زمان(عج) را هر چه زودتر نزدیک بفرما.

والسلام   ۶/۲/۶۱

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول