3rd، ژوئن 2022
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در آغاز دهه کرامت در مسجد امام حسین(ع) قلعه سید

امام جمعه دزفول: آفتاب عالم تاب امام رضا(ع) همچنان می‌تابد و در قلبها جا دارد و رسانه‌های باطل نمی‌‌توانند به آفتاب هشتم خدشه وارد کنند.

دشمنان از محبت اهل بیت در دل مردم هراس دارند.

زمان انتشار: 3rd, ژوئن 2022 ساعت 12:26 ب.ظ | کد خبر: 92221

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در مراسم جشنی که در آغاز دهه کرامت با حضور خدام حرم امام رضا(ع) در مسجد امام حسین(ع)  قلعه سید برگزار شد گفت: دهه کرامت با میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) کریمه اهل بیت آغاز و با ولادت امام رضا (ع) پایان می‌یابد باید تلاش کنیم معرفت خود را نسبت به این دو بزرگوار که سرمایه‌های بزرگ الهی هستند افزایش دهیم.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی به ۱۴ خرداد سالروز رحلت امام و قیام ۱۵ خرداد نیز اشاره کرد و افزود: امام رضا علیه السلام جایگاه ویژه‌ای بین ائمه دارند و یکی از القاب ایشان امام رئوف است، نسبت به همه زائران خود عنایت داشته و هیچ کس را دست خالی رها نمی‌کنند.

وی با اشاره به احادیثی از پیامبر اکرم(ص)، امام رضا(ع) و امام جواد(ع) تصریح کرد: هر زائری که امام رضا علیه السلام را با معرفت زیارت کند بهشت بر او واجب و آتش دوزخ بر وی حرام می‌گردد.

امام جمعه دزفول اظهار داشت: دشمنان از محبت اهل بیت در دل مردم هراس دارند و می‌کوشند که این محبت و مودت در دل مردم نباشد، در فیلم عنکبوت مقدس نیز به ساحت مقدس امام رضا(ع) جسارت و اهانت کردند ولی غافل از اینکه تار عنکبوت پیامبر اکرم را نجات  داد و تمام محاسبات کفر را به هم ریخت.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: شیعه با همان اسلام ناب زیر سایه قدسی امام رئوف منزل دارد و شعله‌های حرارت محبت و مودت او عالم گیر شده است، آفتاب عالم تاب امام رضا(ع) همچنان می‌تابد و در قلبها جا دارد و رسانه‌های باطل نمی‌‌توانند به آفتاب هشتم خدشه وارد کنند.

وی افزود: محبت و مودت امام رضا(ع) در قلوب مردم روز افزون است و این شعله خاموش شدنی نیست، دشمنان با تلاش بیهوده خود، فقط زحمت خود را زیاد می‌کنند.