13th، می 2022
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید محمدعلی جمشیدی

خواهرم حجاب تو کوبنده‌تر از خون من است.

زمان انتشار: 13th, می 2022 ساعت 12:00 ق.ظ | کد خبر: 91863

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه برادر شهید محمدعلی جمشیدی

خواهرم حجاب تو کوبنده‌تر از خون من است. بانام مقدس الله و باسلام به امام زمان و نائب برحق آن عزیز خمینی بت شکن و با سلام به امت شهید پرور و خانواده گرامیم وصیتنامه‌ام را شروع می‌کنم.

مادرعزیز از شهادت من نگران نباشید چون من امانت از طرف خداوند متعال دراین دنیا و نزد شما بودم و اکنون خداوند امانت خود را پس گرفت. شما باید خدا را شکر کنید که امانت خدا را چنین و در چنین راهی تحویل او دادید.

مادرم و برادرانم و خواهران عزیزم: هیچ کس به دنیا نیامده که بماند شما چه کسی را سراغ دارید بجز خداکه باقی باشد؟ در دنیای فنا ناپذیر گرچه هزار سال عمر کند سرانجام می‌میرد پس چه بهتر که در راه خداوند بمیرد.

مادر مهربانم گرچه خداوند امر پدر و مادر را بر فرزند واجب کرده است و سرپیچی از امر پدر و مادر را سرپچی از دستور خداوند دانسته است ولی چون لازم است به جبهه بروم می‌روم؛ چون این امر رهبر است مادر و برادران عزیز اگر قرار باشد که ما امر رهبر و دفاع از اسلام را قبول نکنیم و از دستور رهبر سرپیچی کنیم؛ پس چه فرقی با مردم کوفه داریم.

مردم کوفه وقتی که امام حسین به کوفه نیامده بود بیش از دوازده هزار نامه به او فرستادند و حمایت کامل خود را ابلاغ نمودند و او را با هفتاد و دو یار شجاعش تنها گذاشتن ولی ما چنین نیستیم و نباید باشیم زیرا ما همیشه شعار می‌دهیم که “ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند” و این خود پیمان حمایت از رهبر کبیر انقلاب است و ما باید پیمان خود را حفظ کنیم و امام را تنها نگذاریم.

و اما وصیتم به برادران بسیجی: برادران بسیجی خود می‌دانند که امام زمان و امام امت به وجود شما افتخار می‌کنند پس شما هم سعی کنید طوری رفتار کنید که امام زمان وامام امت را از خود نرنجانید .

به گفته امام امت، اسلام به وجود شما افتخار می‌کند پس شما نیز سعی کنید که کارتان در راه پیشبرد اسلام عزیز باشد. در جلسه قرآئت قرآن شرکت کنید زیرا اکثر شهدا از همین جلسات هستند نگویید ما از جلسه چیزی نمی‌فهمیم بله می‌فهمید اگر خودتان بخواهید پس در جلسه شرکت کنید و جلسه و بسیج را گرم نگه ‏دارید و از انقلاب حمایت کنید و نگذارید منافقین از خالی شدن مساجد سوء استفاده کنند و خدای ناخواسته به این انقلاب لطمه‌ای وارد کنند که شما در برابر امام زمان و شهدای انقلاب مسؤل و پاسخگو هستید.

با دعای خیر و پیروزی برای رزمندگان و طول عمر برای امام امت و ظهور سریع امام زمان وصیتم را تمام می‌کنم.

خداحافظ

هدایت همه شما را از خداوند متعال خواستارم.

وصیت‌نامه برادر کوچکتان محمدعلی جمشیدی

تاریخ ۲۲/۱/۶۵

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول