1st، می 2022
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 1st, می 2022 ساعت 11:31 ق.ظ | کد خبر: 91854

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار مسئولین شرکت دوده فام صنعت ضمن آروزی قبولی طاعات و عبادات گفت: زحمات و تلاش شما در بخش اقتصاد کشور بسیار مهم و ضروری و در حکم جهاد فی سبیل الله است و انتظار می‌رود که این مجموعه سهمی در مسائل فرهنگی شهرستان نیز داشته باشد.

امام جمعه دزفول افزود: امید است که این کار مهم را به نحو احسن انجام دهید و در راستای شعار سال باشد، در این کار هر ۳ موضوع شعار سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی را می‌توان مد نظر داشت.

وی توسعه علمی و متوازن کار را ضرور دانست و اظهار داشت: باید تلاش کرد ظرفیت موجود کاهشی نشود بلکه به گونه‌ای اداره شود که توسعه یابد که در پی آن اشتغال آفرینی هم خواهد بود؛ باید با استفاده از روشهای علمی برای ارتقاء فن آوری نیز کمک گرفت تا موضوع دانش بنیان نیز تحقق یابد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی با تأکید بر اینکه باید دیدگاه انسان در کارها همواره رو به جلو باشد ادامه داد: هیچ گاه نباید حد کفایتی در نظر داشت که در این صورت ابتدای درجا زدن و شکست خواهد بود.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: اگر در بین مسئولین و حتی اقشار مختلف جامعه سخن پیامبر اکرم(ص) که هر کاری را باید به بهترین صورت انجام داد فرهنگ سازی و نهادینه شود در تمام زمینه‌ها در جامعه اثرگذار خواهد بود.