29th، آوریل 2022
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 29th, آوریل 2022 ساعت 12:37 ب.ظ | کد خبر: 91833

به  گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول گفت: ارتباط و تعامل در تسهیل امور و پیشرفت کارها بسیار مؤثر می‌باشد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی ضمن تأکید بر اطلاع رسانی و انعکاس فعالیتهای فرهنگی افزود: غیرت دینی مردم نسبت به مسائل اجتماعی و ارزشهای دینی در جامعه سبب می‌شود با مشاهده صحنه‌های غیرمتعارف و ناهنجار گله مند و ناراحت شوند و اطلاع رسانی فعالیت ستاد موجب می‌شود که مردم از کارهای صورت گرفته مطلع شوند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: برجسته کردن ناهنجاریهای جامعه شایسته نیست، نباید سیاه نمایی کرده و اقدامات فرهنگی و ارزشی انجام شده را نادیده گرفت، مقام معظم رهبری نیز به صراحت جهاد تبیین را واجب فوری و قطعی عنوان کردند.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول ضمن تأکید بر فعالیت فرهنگی بیشتر در فضای مجازی گفت: کار فرهنگی کاری خلاقانه، ابتکاری و ذوقی است، عملکردها باید به گونه‌ای که پیام فرهنگی داشته باشد به روشهای مختلف بیان و ارائه شوند.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه نباید از حجم مشکلاات هراس داشت و دلسرد شد افزود: اگر کاری توأم با اخلاص باشد قطعا خداوند اثر آن را زیاد و فراگیر می‌نماید.

وی اظهار داشت: در مواجهه با ناهنجاریها باید با درایت و دوراندیشی متناسب با عمل انجام شده و احساس ندامت فرد خاطی برخورد کرد.

همچنین آقای دزفولی گزارشی از فعالیت ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول ارائه داد و گفت: فعالیت ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول در سال گذشته ۶ برابر حد متوسط کشوری و ۱۲ برابر حد متوسط استانی بوده است.