27th، آوریل 2022
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 27th, آوریل 2022 ساعت 9:56 ق.ظ | کد خبر: 91705

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جلسه تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول با حضور جانشین فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج)، حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول و دیگر مسئولین شهرستان و فرماندهان سپاه در سالن اجتماعات سپاه دزفول برگزار شد.

امام جمعه دزفول در این جلسه سپاه پاسداران را شجره طیبه‌ای دانست که در جای جای میهن اسلامی بلکه منطقه سایه افکنده است و گفت: طبق قانون اساسی سپاه برای پاسداری از آرمانها و دستاوردهای انقلاب بوده و مأموریتش نه تنها در حفظ تمامیت ارضی کشور منحصر نمی‌شود، حراست و صیانت از انقلاب اسلامی وظیفه‌ای فراتر از مرزهای جغرافیایی را می‌طلبد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی افزود: تشکیل سپاه بدون مرز قدس بر همین مبنا می‌باشد و شاید راز سپاه هراسی شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار همین امر باشد.

امام جمعه دزفول با اشاره به جایگاه سپاه اظهار داشت: سپاه در این ۴ دهه رشد روزافزون داشته، جوانانی مؤمن و متدین و انقلابی و آماده وارد سپاه شده و نسل سوم و چهام سپاه را بوجود آورده‌اند که بسیار مسرت بخش بوده و امید است که سپاه همچنان با نشاط و بالنده انجام وظیفه نماید.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی ادامه داد: نقش سپاه بعنوان یک نیروی واکنش سریع مردمی و انقلابی است که همیشه و همه جا حضور داشته و خنثی کننده توطئه دشمنان می‌باشد.

وی به علل هراس دشمنان از سپاه اشاره کرد و اظهار داشت: سپاه نیروی مولد انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها می‌باشد که یکی از عللی که موجب هراس دشمنان شده است، علت دیگر اینکه بسیج شجره طیبه‌ای است که بدست امام راحل بنیان نهاده شد ولی بستر جوانه زدن، و رشد و اعتلای این فرهنگ و تفکر درون سپاه شکل گرفت و استمرار دارد.

امام جمعه دزفول خاطر نشان کرد: قرارگاههای سازندگی سپاه که نماد کارآمدی و سازندگی و آمادگی کشور می‌باشد، و اینکه سپاه و نیروهای چهارگانه نماد اقتدار و قدرت و پایداری کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی است که دشمنان از آن هراس دارند و خاری در چشم دشمنان می‌باشد از دیگر موارد سپاه هراسی دشمن هستند.

همچنین فرماندار ویژه دزفول مهندس فرهمندپور گفت: ایجاد امنیت، حفظ امنیت و احساس امنیت اتفاقی نیست و مرهون حضور میدانی اعضای شورای تأمین است، در روزهای سخت، نیروهای بسیج و سپاه به فرماندهی سرهنگ لیلی زاده همراه بودند.

شایان ذکر است که در این مراسم از تلاشهای سرهنگ لیلی زاده قدردانی و سرهنگ بهروز حکمت زاده فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج دزفول به این سمت منصوب شد.