29th، آوریل 2022
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 29th, آوریل 2022 ساعت 2:16 ب.ظ | کد خبر: 91646

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان اقشار مختلف مردم متدین و ولایت مدار دزفول ظهر امروز با زبان روزه و برغم وقوع پدیده گرد و خاک، در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند و فریاد مرگ بر اسرائیل سر دادند.

آحاد مردم دزفول در حالی که پیشاپیش صفوف آنان حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول و مسئولان محلی در حرکت بودند با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند و با محکوم کردن شیطان بزرگ آمریکا خواستار آزادی قدس شریف شدند.

همچنین گروه‌های مختلف مردم از زن و مرد و کوچک و بزرگ در این راهپیمایی دشمن شکن با مشت‌های گره کرده و سردادن  شعار ” الله اکبر”، ” ای امت مسلمان، دشمن ما آمریکاست” و “قدس شریف همیشه محور اصلی ماست” از مردم فلسطین حمایت کردند.

مردم دزفول با حمل پلاکاردهایی با مضمون “روز قدس را مسلمانان باید زنده نگه دارند”، انزجار خود را از استکبار جهانی بویزه آمریکای جنایکار فریاد زدند.

حضور گسترده فرهنگیان، دانش آموزان، بانوان، مسئولان، بسیجیان و اصناف و بازاریان دزفول در راهپیمایی روز قدس نشان داد مردم با هر گرایش و طرز فکری متحد هستند و از مسلمانان دنیا نیز حمایت می‌کنند.

اقشار مختلف مردم دزفول با طی کردن مسیر میدان حاج مرادی تا مصلای امام علی(ع) اتحاد مسلمانان را به گوش جهانیان رساندند و نماز جمعه را به امامت حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول اقامه کردند.

در پایان این راهپیمایی باشکوه قطعنامه روزجهانی قدس قرائت شد.