16th، آوریل 2022
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 16th, آوریل 2022 ساعت 2:51 ب.ظ | کد خبر: 91473

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در پی درگذشت شیخ عامر حمدانی، امام جمعه دزفول به اتفاق فرماندار ویژه دزفول، فرمانده نیروی انتظامی دزفول، امام جمعه شهر میانرود با حضور در جمع طایفه حمدانی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات؛ ماه رمضان را ماه رحمت و مغفرت و برکت دانست و گفت: شیخ عامر مرد بزرگ و مصلحی بود که سراسر زندگی خود را به خدمت گذراند و نام نیکی از خود به یادگار گذاشت.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی ضمن تسلیت مسئولین شهرستان و اقشار متدین شهرستان دزفول افزود: حاج شیخ  عامر حمدانی انسانی والا مقام بود که در کار خیر و اصلاح ذات البین پیش قدم و در صحنه‌های اجتماعی در منطقه محور بود، درگذشت ایشان برای ما بسیار سنگین است.

امام جمعه دزفول ضمن تسلیت به خانواده و طایف بزرگ بوحمدان؛ تیراندازی در بعضی از مراسم تشییع و عروسی را موجب اتفاقات تلخ دانست و از عزیزان طوایف خواست این فرهنگ غلط را کنار بگذارند تا امنیت روانی مردم فراهم گردد.

امام جمعه دزفول افزود: چهره‌های صاحب نفوذ در طوایف مختلف نقش مهم و تأثیر گذار در آگاهی بخشی در این موضوع بوده که در صورت تحقق از بسیاری حوادث ناخواسته و تلخ پیشگیری می‌کند.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: انتظار داریم از این بزرگ مرد به شایستگی تجلیل شود، مراسم تشییع، بسیار باشکوه و در شأن این مرد و طایفه بزرگ حمدان برگزار شود.