25th، مارس 2022
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید مسعود آریانپور

از امامان پیشی نگیرید که گمراه می‌شوید.

زمان انتشار: 25th, مارس 2022 ساعت 12:00 ق.ظ | کد خبر: 91229

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه برادر شهید مسعود آریانپور

ساعت ۹ یکشنبه ۶۰/۱۲/۲۳

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی* وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی* وَاحْلُلْ عُقْدَهً مِّن لِّسَانِی * یَفْقَهُوا قَوْلِی

وَلَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْءٍ مِّنَ الْخَوفْ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِّنَ الأَمَوَالِ وَالأنفُسِ وَالثَّمَرَاتِ وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ

هنگامی که حجابهای بین مان به دانش محو شود وخود را در جوارحضرت حق ببینیم.

الآن که شما این نوشته را می‌خوانید شاید بر این مصیبت اشک ریزید و ناله وبی‌تابی کنید نصیحت قرآن وکلام ربوبی را إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ را گوشواره گوشتان کنید والبته بر من سعادت دنیا وعقبی،ای اهل زمین اگر از جانب من بر شما ظلمی یا غیبتی، تهمت یا افترائی درمال وجان وآبروی شما روا شده اگر قابل مطالبه است از ولی مطالبه وگرنه عفو کنید که در عفو لذتی است که در انتقام نیست.

ای مجاهدینی که حال جهاد اکبر بر شما فرض شده، بعد از تشییع جنازه‌ام دو چوب جریدتین تردرکنار قبرم بگذارید وچهل مؤمن شهادت دهند که بار خدایا ما ازاین بنده جز نیکی ندیده‌ایم تا بدینوسیله خداوند بر ما منت گذاشته فشارقبر وآتشی که شعله‌هایش از خشم وسخط وانتقام قهار وجبار است از ما دفع گردد.

ای جندالله، ای حزب‌الله پا جای پای امام بگذارید و از امامان پیشی نگیرید که گمراه می‌شوید و ازآنان عقب نمانید که هلاک می‌شوید. امام را امام را، روحانیت پیرو خط امام را هرگز جدا نشوید که عصاره اسلامند. این نصرت منتی است از خداوند رحیم که بر اسلامیان گذاشته، مغرورنشوید وبه عیش وعشرت نپردازید. سست نشوید، برخیزید خلف وعده نکنید که گفتید: تا انقلاب مهدی نهضت ادامه دارد.

ای برپا کنندگان قصاص خونبهای من خداست. قاتل من نه افسر، نه سرباز و یا حتی صدام بعثی است. قاتل من امریکا است، صهیونیسم ومستکبرانند.

والدین عزیز وگرامیم که برای بارور کردنم رنج وتعب وسختی بسیار برخود هموار کرده‌اید؛ مادرم نه ماه با خود حملم کردی، دو سال شیر نوشانیدیم وبعد هم چه مواظبتها که خداوند جزای خیر و پاداش نیکو عطایت فرماید.

پدرگرامی بعد ازخدا توما را ایمن کردی پوشانیدی وخورانیدی شرمنده‌ام ازاینکه عذر بخواهم بخاطر رنجهای مضاعف ونمودهائی که از شما کرده‌ام اگر نگاهی به تندی یا عملی گستاخانه‌ترکه روی آن را ندارم و نمی‌شود بیان کنم انجام دادم مرا عفو کنید. درسوگم زیاد متأثر نشوید که من امانت الهی بودم وحال تحویل گرفته شده وآزمایش است. پس صبر جمیل اختیار کنید تا اجر مضاعف نصیبتان گردد و با گریه زیاد روحم را آ‎زرده نسازید. با بچه‌هامهربان باشید. وتربیت اسلامی کنید و از لغو و بیهوده بپرهیزید.

۱۲ روز، روزه بدهکارم بجای آرید و نماز و قرآن برایم بخوانید. ازداداش وآبجی می‌خواهم با فرزندانشان مهربان باشند و صبوربوده و آنان را به اخلاق‌الله زینت دهند.

عبادات و فرائض دینی و واجبات را به بهترین صورت و باروح بجای آرید، نماز را بجماعت وبه وقت بخوانید که بسیار فضیلت دارد.

برادرانم بچه‌ها شما را باید الگو بدانند. خواهران خوبم همگی قرآن ودعا ونهج البلاغه وصحیفه از یادتان نرود و قلبتان را صیقل دهید به انوارالهی. به بزرگتر احترام وبه کوچکتر مهربانی کنید.

ولایت فقیه را سخت پشتیبان باشید، درکارهای منزل مادر را کمک کنید وبا الفاظ نیکو ازهمدیگر دلجوئی کنید، از نگاههای غضبناک نسبت به والدین وبزرگتر بپرهیزید. ازنگاههای حرام به خدا پناه برید، دردعای کمیل وتوسل ونماز جمعه و تظاهرات جمهوری اسلامی شرکت فعالانه کنید.

آنچنان باشید که اگر امام زمان(عج) نظری به شما افکند سخت به وجد آئید. درسهایتان را بخوانید تا مملکت به استقلال وخود کفائی برسد. شما باید پیام شهید را برسانید که شهید حی وحاضر و ناظر و شمع محفل بشریت است.

مطالعه کنید.حجابتان را که دشمن بیشتر از چادرهای سیاه شما می‌ترسد تا ازخون سرخ برادرت، مسجدها را پر کنید که مسجد سنگر است.

الهام وامیر را نماز حتماً یاد بدهید وباهم بخوانید در انجام واجبات وترک محرمات کمال سعی را بکنید. وحتی مستحبات را انجام و از مکروهات بپرهیزید.

و در خاتمه کُونَا لِلظَّالِمِ خَصْماً وَ لِلْمَظْلُومِ عَوْناً

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

به امید ظهور حضرت قائم(عج)

((مسعود آریانپور))

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول