3rd، دسامبر 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 3rd, دسامبر 2021 ساعت 7:32 ب.ظ | کد خبر: 89869

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی در دیدار با خانواده شهید عبدالکریم عبدال زاده گفت: پیرو سخن امام راحل که فرمود شهدا چشم و چراغ این ملت هستند، مسئولین و مردم کرمان عملا نشان دادند که برای شهدا احترام قائل هستند.

امام جمعه دزفول با اشاره به فداکاری و بصیرت خانواده شهید عبدال زاده گفت: بواسطه تصمیم بزرگ خانواده شهید، می‌توان گفت پیوند بین دو استان خوزستان و کرمان برقرار شده است؛ در روایت است که در قیامت همه دوستی‌ها تبدیل به دشمنی می‌شود بجز دوستیهایی که برای خدا باشد، ارتباطی که بر مبنای عشق و علاقه به شهدا باشد قطعا بالاتر از تمام دوستی‌ها و ارتباطات است.

گفتنی است که امام جمعه دزفول در پایان این دیدار صمیمی با خانواده شهید عبدالکریم عبدال زاده یک جلد کلام الله مجید به پدر شهید اهدا کرد.

شایان ذکر است که پیش از این پیکر مطهر شهید عبدالکریم عبدال زاده که در عملیات تفحص پیدا شده بعنوان شهید گمنام در روستای رابر کرمان تشییع و به خاک سپرده شد، چندی پیش از طریق آزمایش DNA هویت شهید مشخص شد؛ که با درخواست مسئولین و اهالی منطقه پدر شهید عبدال زاده پذیرفت که فرزند شهیدش همان جایی که مدفون است بماند.