26th، نوامبر 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در آیین کلنگ زنی و افتتاح چند پروژه در دانشگاه جندی شاپور دزفول

امام جمعه دزفول: امید است بتوانیم احیاگر افتخارات بزرگ علمی در این سرزمین باشیم.

زمان انتشار: 26th, نوامبر 2021 ساعت 10:56 ق.ظ | کد خبر: 89808

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در هفته بسیج و در آیین کلنگ زنی کتابخانه و مرکز اسناد، افتتاح مجتمع فنی و نوآوری، و زمین چمن مصنوعی دانشگاه جندی شاپور دزفول با حضور مسئولین شهرستان دزفول ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: هفته بسیج یادآور حماسه‌ها و دلاورمردیهای بسیجیانی است که هر چه داریم بواسطه ایثارگری و جهاد آنها می‌باشد.

امام جمعه دزفول یاد و خاطره آیت الله قاضی(ره) را گرامی داشت و افزود: این مرد عالم وارسته مجتهد فقیه درباره بسیجیان و مجاهدان راه خدا با تواضع و فروتنی می‌گفتند به دنبال بسیجیان راه می‌افتم تا خاک پای آنان را توتیای چشم کنم.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی اظهار داشت: امام علی علیه السلام به دانش اندوزی و عمل به آن تأکید می‌کردند؛ امیرالمؤمنین شخصیتی هستند که کوتاه و مختصر بسیار در مورد علم سخن گفته‌اند.

امام جمعه دزفول درخصوص راه اندازی کتابخانه گفت: امید است این کار بزرگ که همه موظف به یاری آن می‌باشیم، در راستای هدفگذاری حرکت علمی کشور در تمدن نوین اسلامی توسط مقام معظم رهبری، گام بسیار بلند و ارزشمندی باشد.

وی با تأکید بر اینکه نباید راه را گم کنیم افزود: امید است که سابقه کهن علم و دانش را در جندی شاپور قدیم احیا کنیم تا بتوانیم احیاگر افتخارات بزرگ علمی در این سرزمین باشیم.