24th، نوامبر 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 24th, نوامبر 2021 ساعت 9:45 ب.ظ | کد خبر: 89799

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول به اتفاق اعضای ستاد اربعین و ستاد بازسازی عتبات عالیات در هفته بسیج با دکتر عیسی زاده شهردار شهرستان دزفول دیدار کردند.

امام جمعه دزفول در این دیدار گزارشی از فعالیت ستاد اربعین و نحوه ارائه خدمات در ایام اربعین حسینی بیان کرد و گفت: شهرستان دزفول در ایام اربعین حسینی در پایانه مرزی چذابه علاوه بر استفاده از توانمندیهای موکب‌ها بصورت متمرکز و محوری عمل می‌کند.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه مجموعه‌ای توانمند و کاملا مردمی شکل گرفته است افزود: در این ایام تمام امکانات دوایر دولتی و یگان‌ها و نیروهای نظامی شهرستان پشتوانه ستاد اربعین هستند و  البته در حوادث طبیعی چون سیل، زلزله و اخیرا موضوع کرونا، بسیار فعال می‌باشد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی اظهار داشت: ستاد اربعین ظرفیت بسیار خوبی است که در حوادث و وقایعی که پیش می‌آید منسجم، توانمندی‌های شهرستان را مدیریت می‌کند و تا کنون شهرداری نیز در این امر نقش محوری ایفا کرده است.

همچنین گزارشی از قرارگاه رزمایش مواسات و همدلی، بنیاد احسان، ستاد اجرایی حضرت امام(ره)، بنیاد علوی، بنیاد مستضعفان، مجمع خیرین سلامت و مجمع خیرین مدرسه ساز و ستاد بازسازی عتبات ارائه شد.

دکتر عیسی زاده شهردار شهرستان دزفول ضمن گرامیداشت یاد آیت الله قاضی(ره)، حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی را میراث دار معنویت ارزشمند و محوریت اهل خیر در شهرستان دانست و با اشاره به هفته بسیج گفت: به تعبیر امام راحل “بسیج لشکر مخلص خداست” مخلص اسم رمز و کلیدواژه است، بسیج و حرکت جهادی بسیجیان، برخاسته از اخلاص موجود است.

شهردار دزفول اظهار داشت: افرادی که در صحنه خدمت به اهل بیت فعالیت می‌کنند نشان از اخلاص و معنویت خدادای آنها می‌باشد، زحماتشان قابل تقدیر است و رسالتی را برای ما ایجاد می‌کند که سهم و نقشی در این زمینه ایفا کنیم، وظیفه و رسالت مذهبی و رسالت خدماتی بر عهده داریم و این رسالت اقتضا می‌کند که دانه‌ای از تسبیح خدمت رسانی باشیم.