23rd، نوامبر 2021
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: 23rd, نوامبر 2021 ساعت 10:28 ق.ظ | کد خبر: 89788

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در آغازین روز از هفته بسیج در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول با حضور فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان و جمعی از سپاهیان و بسیجیان گفت: بسیج یک مفهوم و واژه بسیار آشنایی است که در طول چهل سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی با آن مأنوس شده‌ایم و با شنیدن واژه بسیج معانی و مفاهیم حماسه، فداکاری، شجاعت و ایثار به ذهن می‌رسد.

امام جمعه دزفول افزود: بسیج قابلیت دارد که آن را فرهنگ، جریان فرهنگی و حتی مکتب بنامیم؛ این واژه به خوبی جای خود را در انقلاب اسلامی پیدا کرده و افرادی چون حاج قاسم را تربیت و تحویل داده است که خود نیز یک مکتب می‌باشد و این نشان از گستردگی بسیج دارد.

حجه‌الاسلام والمسلمین قاضی با اشاره به اینکه واژه بسیج با گذر زمان پویاتر می‌شود تصریح کرد: بسیج با فرمان امام متولد شد و در دوران دفاع مقدس به بلوغ خود رسید و امروز ثمر و میوه می‌دهد.

وی اظهار داشت: بسیج فرهنگ و جریانی است که امام راحل آن را بنیان نهاد و مقام معظم رهبری آن را پرورش داد و امروز، جهانی شده و در هر بلادی جایگاه خود را یافته است و با توجه به فرهنگ آن منطقه بومی و نهادینه شده است که دشمن هم از همین امر می‌ترسد و در مقابل حربه شهادت طلبی، خلع سلاح می‌شود.

امام جمعه دزفول جنگ نرم را تهدیدی از طرف دشمن دانست و خاطرنشان کرد: بمباران تبلیغاتی و هجمه فرهنگی دشمن برای کشاندن جوانان به سمت ابتذال و هوس رانی و دنیاپرستی است، باید مراقب اینگونه خطرات بود، که متأسفانه بعضی از مسئولین نالایق به دشمن کمک کردند.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول افزود: باید با بصیرت تمام در مقابل توطئه و فتنه دشمن ایستاد که البته ولایت نعمت بزرگی است که تمام برنامه‌های دشمن را با یک سخنرانی نقش برآب می‌کند.